1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy kupic Xboxa360 czy PS3?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez logatus, Grudzień 13, 2009.

1. logatus

logatus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,jestem nowym uzytkownikiem tego portalu,więc mam nadzieje ze temat umieśćiłem w odpiwednim do tego dziale.Jeżeli temat jest zły i nieodpwiedni,prosze mnie odrazu nie bannować.

Moje pytanie jest takie ,jaki jest tytuł tego tematu.Która konsola waszym zdaniem byłaby lepsza dla wyłącznie PCtowego gracza który spedził grając na nim około 17 lat?

Pytania:
    1.Jak się sprawa z technologiami uzytmi w tych konsolach.Prosciej która konsola ma lepsze bebechy?
    2.Jak długo Microsft ma wspierać Xboxa360?
    3.Co raz częsciej da się słyszeć će z Xboxa360 juz nic nie da rady sie wycisnąć.Czy to jest prawda?
    4.Które pady są lepsze do grania np. w strzelanki ,gry sportowe typu FIFA,gry RPG typu Dragon age,Fable,Mass Effect?
    5.Czy istnije szansa na w prowadzenie polskiego XBL?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sonval

Sonval Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1.Bebechy są lepsze w PS3 mimo tego twórcy gier nie potrafią wykorzystać ich.
    2.Nie wiem
    3.Poprzeglądaj screeny z tej samej gry PS3 i X360 widzisz jakąś różnice oprócz jasności obrazu ?
    4.Jak kto woli ale mi bardziej podpasił pad do xa
    5.Zadzwoń i spytaj MS temat wałkowany "tysionc pińćset sto dziewieńcset" razy.Narazie MS ma Polske w *****
    P.S a tak wogóle to myślisz że która konsole doradzą ci ludzie na forum o xboxie ?

4. maciek1992

maciek1992 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1 .ps 3
    2. 2015
    3. To wszystko zalezy od programistow :) i tego nikt nie wie sie czy da czy sie nie da :p
    4. pad od xboxa lepszy do strzelanek i ogolem zdaje mi sie wygodniejszy
    5. Nikt tego nie wie

5. logatus

logatus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Odnosze wrażenie po waszych wypoeidziach ze w gruncie rzeczy nie polecacie Xboxa360,skoro uważacie ps3 jest lepsze?

6. maciek1992

maciek1992 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zle nas zrozumiales :) bebchy ma lepsze ale grafika i na tym i na tym taka sama . Chcesz grac na kopiach czy na oryginalach , zalezy ci na granie w multi ?

7. logatus

logatus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Raczej na orginałach w multi też.Tylko patrze na Xboxa360 przez pryzmat gier rdzennie Pctowych,które tylko sa na Xboxie360.Na tej platformie jest około 7 tytułów które mnie interesuja np.Splinter Cell,Alan Wake,Fable II czy Gears of war.A na ps3 ,w gruncie rzeczy interesuje mnie tylko jeden tytuł,ale chyba dla jednego tytułu nie opłaca sie kupywać konsoli?

Co do tych "bebechów" interesuje mnie tylko dlatego,ze np.kupie w tym rou Xboxa360 i okaże sie że np.że wraz z premierami nowych gier ,wygladaja one graficznie gorzej niz na PS3,lub np. za rok wyjdzie nowy Xbox.Wiec o to głównie się martwie.

8. Jacekxbox360

Jacekxbox360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    odbiegne od tych pytań logatusa.
    Ludzie! dajcie już spokój ,wiadomo ,że PS3 to lepsza konsola i koniec kropka ,sam mam Xboxa360 tylko dlatego ,że jeden gość mnie namówił z powodu grania na kopiach,ale do tej pory żałuję swojej decyzji ,bo konsoli nie przerobiłem dlatego ,że granie przez XBL to dla mnie priorytet po nauczeniu się gry

hehehe bez komentarza wypowieź niżej.
    PS3 to dla niego Pegazus :)

9. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    dlaczego PS3 ma być niby lepsze?? Większość gier graficznie wygląda lepiej na X360 więc co z tego, że PS3 ma lepszy procesor? Po drugie pad jest wygodniejszy w X-ie. Po trzeci możliwość przeróbki. Po czwarte jak wyjdzie IX LT to nawet na piratach będzie można grać na XBL. Po piąte na Xboxa jest więcej gier. Po szóste według mnie Xbox jest ładniejszy ;)

10. SNR

SNR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubelszczyzna
    najlepiej jest miec obie konsole, sam postanowilem sobie sprawic ps3 po nowym roku

11. logatus

logatus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dwie?Skądźe ,najlepiej miec cztery plus komputer z NASA wtey żadna gra ci nie umknie.
    A tak na powaznie we wtorek chce kupic konsole , więc pytam i myslę jaką w końcu wybrać

12. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    Nie jestem fanboyem ale wypowiedzi że X jest lepszy są poprawne. Jeżeli nie interesuje Cie przeróbka itp sprawy to weź pod uwage grafike i płynność chodzenia gier na obu maszynach. Były takie przypadki że gry na PS3 się przycinały (Skate ? i chyba Tomb Rider - pisano o tym chyba w cd-action). Lepsza grafika ? Tutaj to już są gusta i guśćiki ale wydaje mi się że różnica między obydwoma sprzętami jest znikoma czasami wynikająca na rzecz Xboxa a czasami na PS. Wybór należy do Ciebie ale wydaje mi się że jednak konsola Microsoftu to lepszy wybór.

13. logatus

logatus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Pytanie
    Czy nie jest juz za pózno na kupienie Xboxa 360?

14. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    Xbox dopiero się zaczyna rozkręcać tak na prawde . Przy premierze Red Faction Guerilla mówiono że wyciska ona 100% z X'a. A teraz co? Mam Assasins Creed2 który miażdży Guerille. Nie wspomne już o Crysisie 2 który zbliża się wielkimi krokami. Za rok prawdopodobnie dostaniemy natala. Także kupienie Xboxa 360 jest jak najbardziej opłacalne :)

15. logatus

logatus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dzieki za pomoc chyba wybiorę Xboxa360.Zreszta zawsze stałem przy Microsofcie.
    A jaką wersje poldecacie arcade czy elite?

16. plaskihwdp

plaskihwdp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z Kontowni
    elite nie bierz arcade dysk jest bardzo przydatny

17. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    ja bym brał premium (na allegro pewnie jeszcze jakieś są), bo nie podoba mi się czarna, z resztą, sam mam premium ;)

18. 1Sz5ary6

1Sz5ary6 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Chciałbym odświezyć temat bo Mój został usunięty a naczytałem się już masę postów i chciałbym wkońcu potwierdzić moją wersję co do tego co jest lepsze PS3 czy XBOX360 i chciałbym żeby ktoś napisał czy się zgadza czy nie

Wypiszę wady i zalety tych konsol w oparciu o własne doświadczenia bo Miałem okazję potestowac te konsolki osobiście ale dalej się wacham co do kupna dlatego potrzebuję waszej opinni na ten temat i czy się ze Mną zgadzacie .

Wady i zalety PS3 :

- Wbudowana karta sieciowa bezprzewodowa Wifi to zdecydowanie duży plus ze względu na to że do podłączenia do internetu w przypadku posiadania routera nie potrzebujemy żadnych kabli
    -Bluetooth osobiście nie oceniam na plus ani na minus gdyż wogóle nie widze potrzeby używania tego ustrojstwa
    -Napęd Blueray-owy na plus i minus gdyż napęd nie czyta nadzywaczajnie szybko danych zapisanych na płycie filmów na to cudo jest mało a jeśli ktoś naprawdę lubi oglądać filmy w super jakości to i tak zdecyduję się na kupno oddzielnego odtwarzacza blueray (teraz do 500zł możan anbyć taki dobrej marki zapewniający super jakość) ponieważ będzie go chciał podłączyć do kina domowego itd.itp. na minus ale mimo wszystko jest to plus ponieważ jest możliwość oglądania takich filmów na PS3 minus dlatego ze długo nie będzie można nagrywać kopii zapasowych na taki rodzaj nośnika ,dodatkowo ta technologia słabo się przyjeła na świecie i raczej się nie przymmie z tego co wywnioskowałem z rozmów z informatykami
    - PAD PS3 SixAxis miał być rewelacją a dla Mnie jest zwyczajną tandetą pod każdym względem
    -Obudowa PS3/Fat jest ładna pięknie się świeci i również pięknie łatwo się rysuje
    -zaliczę również do plusów możliwość wstawienia 2.5 calowego dysku z laptopa chociaż pwoiem szczerze że duża pojemnosc dysku nie przyda nam się ze względu na brak możliwości przeróbki
    -Średnia biblioteka gier
    -Grafika to jest temat rzeka co do Xboxa i PS3 porównywałem te same Gry na obydwu konsolach na Tekewizorze LCD Sony BRAVIA 42 200hz Full HD najwyższy model z 42 calowych telewizorów LCD Sony i choćby Grid Racedriver czy GT4 lepiej wyglądają na Xboxie i słyszymy cały czas teksty typu że Producenci gier nie potrafią wykorzystać PS3 do gier ale pytanie cyz kiedykolwiek będą potrafili przed wyjsciem PS4 ??? a nawet gdy będą potrafili to różnice między grafika na obu sprzętach będzie nieznaczna na telewizorze takim choćby jakim wymieniłem dodam jeszcze że gier w full hd na PS3 jest dośc mało więc tak naprawde full hd też się za bardzo nie nacieszymy

Teraz o Xboxie360

- Wielki Plus to Pad o którym zawsze źle myślałem a po przetestowaniu jest o niebo lepszy niż w PS3
    -Duży minus to brak w zestawie z konsolą zestawu Play&Charge a plus zestawu to bardzo długi kabel do ładowania PADA w porównaniu do tego z PS3bo to troszkę obciach że Pad w konsoli tej generacjii jest na baterie .
    -Minus to brak wbudowanego WIFI jest co prawda możliwość do kupienia ale to koszt teraz ok. 250 zł
    -Plus to duża ilośc akcesorii
    -Możliwośc przeróbki
    -Tańsza cena zakupu
    -Moim zdaniem plus jest również to że wygląda dużo solidniej jest matowy przez co się nie rysuje
    -Dużo obszerniejsza Bibliotek gier
    -Ogromnym Minusem jest również Możliwość gry w sieci tylko po wykupieniu abonamentu moim zdaniem to zgroza w porównaniu gdy w PS3 mozemy grać za darmo aczkolwiek są tacy użytkownicy np. jak Ja którzy nie rgają w sieci w takim wypadku jest mi obojętne
    -Co do plotek o przegrzewaniu się to moge powiedzieć tylko tyle że nie raz Xbox nie był wyłanczany u Mnie przez 2-3dni i nigdy się nie przegrzał

To chyba będzie na tyle jeśli coś pominołem albo źle napsiałem to przepraszam .Wszelkie informacje jakie napsiałem to moja osobista wiedza i doświadczenia co nei znacyz że nie mogłem się mylić chciałbym żebyscie wypowiedzieli się czy sie zgadzac z tym co napisałe mczy nie i to mi pomoże bardzo w wyborze konsolki .

19. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Ja tylko z jednym punktem się nie zgodzę (chociaż byc może nie mam racji)

Podam na przykładzie PSP. Jeszcze nie wyszło nowe PSP2, ale jak na razie jedna firma pod koniec 2008r i 2009r.. wydała 2 gry wykorzystujące więcej procesora niż jest domyślnie. Domyślnie jest 222Mhz, a on wykorzystuje 333Mhz czyli max. Chodzi mi o God of War i Daxter (wersja na PSN wykorzystuje 333Mhz)

Być może kiedyś wyjdzie, ale minie sporo czasu, skoro God of War wyszedł 6 lat po premierze pierwszego PSP.

I z tym padem to się zgodzę. Myślałem, że będzie niewygodnie, i ten krzyżak będzie latał jak chciał, a tu niespodzianka. lepiej się gra ponieważ są bardziej oddalone od siebie i dzięki temu wygodniejsze. Według mnie bardziej obmyślane jest to położenie niż Playstation.

20. 1Sz5ary6

1Sz5ary6 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tylko patrząc na to kiedy już mówiono o tym żekomym nie potrafieniu robienia gier porządnych na PS3 to już mineło trochę czasu a nic się nie zmieniło ale kto wie czas pokaże narazie wiem tylko jedno że PS3 jest mocno przereklamowane a nikt nie ma zamiaru czekać w nieskończonośc na dobre gry bo będą wychodziły nowe konsole itp.itd.

21. Ohara

Ohara Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobrej marki tz. LG?(bo w tej cenie to chyba tylko manta i LG) no nie powiem całkiem dobra marka!! :DD

a i blu ray sie piszę

Wczytywanie...

Poleć forum