1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy kupić?

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez Atlas, Lipiec 15, 2014.

1. Atlas

Atlas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Zastanawiam się nad zakupem konsoli Xbox 360 na czas wakacji. Później jednak chciałbym ją jakoś odsprzedać. Niestety nie jestem zbyt dobrze zorientowany w sprawach konsol i stąd prośba o rade.
    Znajomy proponuje mi za 700zl Xbox 360 slim. 10gb HDD. Kable itd. Przeróbka Xkey. Niestety bez pada i zbanowana.
    Czy coś takiego się opłaca? Czy uda mi się to później sprzedać bez większych strat i problemów? Czy może lepiej na allegro coś znacznie taniej złapać? np. Xbox 360 Falcon z RGH+LT3 (4419706807) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Z góry dzięki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Jak ma bana to ta konsola warta z 400zl, bo w niej xkey jest bez sensu w tym momencie. Za 649zl mam nowe konsole z RGH jak coś.

4. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie warto jej nawet za 400zl kupowac :p
    Za Falconami tez sie nie ogladaj, bo sa awaryjne. Jak chcesz juz cos z fat'ow to jedynie Jasper, a najlepiej Slim.

Kup od DEXTER'a konsole i bedziesz na pewno zadowolony, nie dosc ze kupisz taniej to i masz caly zestaw od razu z przerobiona konsola :)

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Bez sensu jest kupienie konsoli na dwa miesiące. Jest prawie pewne, że nie sprzedasz jej za taką cenę za jaką kupisz tę konsole także straty zawsze będą. No chyba, że trafisz jakąś niebywałą okazję. Z konsolą jak z autem. Łatwo kupić-trudno sprzedać. Bez strat oczywiście. A poza tym nie znając tematu mozna się nieźle naciąć.

6. Atlas

Atlas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok. dzięki za opinie :) a sam Xbox, zbanowany stingrey? Warte to cośkolwiek?

Wczytywanie...

Poleć forum