1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy kupić?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bartek98, Listopad 25, 2011.

1. bartek98

bartek98 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Kumpel ma na sprzedanie xbox 360 arcade z płytą główną FALCON i dwoma padami za 300zł, tylko ona miała pół roku temu rroda, ale ja naprawił, a potem była schowana aż do teraz. I tak pomyślałem żeby wymienić wiatraczki na dużo mocniejsze żeby było lepsze chłodzenie lub wmontować dodatkowe, ale one mogły by posuć tą całą cyrkulację powierzą i popsuć kosolę (te coolery http://allegro.pl/cooler-x360-chlodz...938373667.html z tyłu podobno nic nie dają, nie wiem czy to prawda). I jak już wymienić to czy się da, a jak się da to na jakie , a może są inne sposoby na efektywne zabezpieczenie przed błędem E74? A i jeszcze czy ta cena jest dobra?

2. Lotnik421 Xbox One

3. BROLY

BROLY XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Białaczów
    ja bym go nie brał.
    Poszukaj czegoś bez czarnej przeszłości

4. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    jak ją naprawiał domowymi sposobami , i specjalnie nie używał póżniej żeby nie było rroda i żeby sprzedać to napewno z 300zl nie jest warte ,może z 200zl , i nie wiesz jakiego tam miał rroda więc jak chcesz zapobiegać? i kupisz pochodzi z miech i kasa w błoto lub na serwis to póżniej będzie tyle co nowa konsola lub jasper używany.

Wczytywanie...

Poleć forum