1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy kupilbyś jeszcze raz XO ?!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez mowe, Listopad 10, 2014.

1. BulletPOL

BulletPOL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ja dopiero co kupuję Xbox One, wiem tylko jedno, z pewnością nie kupię już więcej PlayStation 4, miałem dwie i dziękuje bardzo. Na dłuższą recenzję i opis, dlaczego tak, a nie inaczej zapraszam za kilka tygodni. ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1827
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Źartobliwie powiedziałbym NIE. Bo przez to moje Exy na PS3 stoją :) - and Destiny..

Tak na poważnie to na dzień dzisiejszy kupiłbym ponownie XO :). Jak do tej pory nie żałuje wyrzuconej kasy na konsole + 2 lata pełnej dodatkowej gwarancji.

4. Wandalka Agata

Wandalka Agata Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Jasne, że tak! xone jest dokładnie tym czego potrzebowałam. A Kinect? Ideał. Nie ma nawet sensu porównywać z pałką od PS.
    Ja i moja Xenia kochamy się na zabój :)

5. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Możesz rozwinąć ostatnią myśl bo jestem zaintrygowany hehehe

A co do tematu mam XO praktycznie od premiery i nie chce nic innego jest tak jak przewidzialem jakis czas temu ta konsola będzie gorowac na rynku a ten proces juz sie rozpoczął z grubej rury :)

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2000
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To zależy od kontekstu np. Ps3 nie kupiłbym 2 raz dlatego że zaliczyłem gry które mnie interesowały a były tylko na tą generację ale np. PS2 i X360 tak kupiłbym dlatego że tam tych gier jest ogrom i nie każda zaliczyłem a sporo pominąłem, przegapiłem albo były za drogie.
    XO i Ps4 mają bardzo nikły dobytek a do gier multiplatformowych mam nowy PC więc wolałbym na nim grać zresztą jeżeli tytuł jest na PC to prawie zawsze wole taką wersję. Więc suma summarum przyjmując że nie mam xo nie kupiłbym go jeżeli nie nazbierało by się kilka interesujących tytułów.

7. Daei

Daei Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam XO od miesiąca i raczej kupiłbym drugi raz, ale tylko dlatego, że mieszkam za granicą. W Polsce z polskimi zarobkami nie było by mnie stać na gry, więc bym na pewno nie kupił. Ogólnie kupując konsole ma się spokój na 5-7 lat, każda gra pójdzie i mamy pewność, że taka FIFA zawsze będzie lepsza na konsoli niż na PC. Do tego takie GTA wychodzi na PC z opóźnieniem, więc duży plus dla konsoli.

8. Trick76

Trick76 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    402
    Punkty za osiągnięcia:
    53
    Miasto:
    Opole
    Ja mieszkam za granicą i nie napiszę nic nowego, niż to, że tu się żyje lepiej, łatwiej. Wszystko praktycznie jest tańsze lub w podobnej cenie jak w PL, ale te zarobki...Oczywiście wiele bym dał, by mieszkać w Polsce, bo tam się urodziłem i tam chciałbym mieszkać, to chyba naturalne.
    A co do Xbox One. Konsolę chciałem kupić na polską premierę, ale nie było z kinectem, więc kupiłem PS4. Konsola w porządku, ale bez emocji. kilka fajnych exclusivów było / będzie. Ostatnio dostałem "zielone światło" w temacie drugiej konsoli, więc czym prędzej kupiłem śliczne, matowe 1 TB X1 z kinectem. Po prostu klasa. Zero zwiech, szumów, grzania się, problemów. Na razie to raptem tydzień, ale konsola jest debeściarska, kinect (mimo, że dla wielu zbędny gadżet) fajnie się sprawuje. Ja polecam. Wiem już która konsola jest u mnie numer 1, a która tylko dla exclusivów.

Ejzo lubi to.
  9. adam_k27

adam_k27 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kupując Xboxa One nie miałem żadnych wątpliwości. Kinect w tym wypadku przesądzał sprawę, bo w dużej mierze dla niego kupiłem konsolę. Przeciwko PS4 przemawiały też tragiczne pady - niewygodne, nietrwałe i rozładowujące się po 2 godzinach grania. Głośność PS4 też przemawiała na minus tej konsoli.
    Na dzień dzisiejszy gdy Xbox dostał jeszcze kompatybilność wsteczną tym bardziej nie kupiłbym PS4 zamiast Xbox One.

10. kamilf1987

kamilf1987 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Racja, ta kompatybilność tez fajna sprawa.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

11. Jacek1812

Jacek1812 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gniezno
    Ja właśnie zakupiłem konsolke z wiedźminem 3 i jestem szczęśliwy jak swinia w gnoju:)

12. pablo-zaba

pablo-zaba Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak kupił bym porażka kolejny żałuje tylko ze na One nie ma infamią second son bardzo mi sie podobała ta gra i nie zdążyłem dokończyć jej na Ps4

13. pablo-zaba

pablo-zaba Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Infamus second son miało być ehh słownik :))

14. dragen

dragen Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Hej ludziska, witam Was serdecznie po wielu, wielu latach :)
    Zdradziłem obóz sony, tylko dzięki ich indolencji dotyczącej wszystkiego co możliwe..
    Topiłem swe łapska już 1 i 2 generacji X-a i byłem prze zadowolony.. teraz powrót, za dużo jest różnic na + dla X-a, może niektóre gry są minimalnie ładniejsze na ps4 ale to się zmienia, przykład - nowy MGS, a takie gry jak W3 są płynniejsze na X-e
    Wierzę też gorąco w masę exclusivów, oraz będę "tyrał" w Halo Master online :) wspominają jeszcze czasy programu xbox connect :) i poczciwego H1 online

Jestem z deka do tyłu, może ktoś ma jakiś fajny faq co konsola potrafi? opcje, funkcje, nie tylko te opisane ogólnie, tylko coś więcej? będę wdzięczny

Anyway - tak :) kupiłbym jeszcze raz X-o :)

15. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Wiem, że nie bardzo na temat, ale chciałbym przejść z PS4 na Xboxa, ale się waham... Xboxowy pad jest o wiele wygodniejszy, a Forza kusi mnie jak nie wiem. Przy PS4 znowu trzyma mnie to, że zapowiedzieli świetne Horizon, The Lat Guardian i nie wiadomo jeszcze co z GT7.
    Może ktoś pomóc? Ktoś sprzedał PS4 na rzecz XOne? Jak wrażenia?

16. pmoskal

pmoskal Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ja sie tam przesiadłem wlasnie ze względu na serie Forza. Horizona 2 ogrywalem na 360 ale w porównaniu z Onem to niebo a ziemia. A motorsport 6 to juz w ogóle mistrzostwo świata i czuje ze spędzę przy tej grze naprawdę wiele godzin, zanim GT7 w ogóle zawita na PS4.
    Pad jest o wiele wygodniejszy, nie ma tej denerwującej niebieskiej lampki i trzyma duzo dłużej niz Dualshock
    Ja od siebie moge tylko polecić taka przesiadkę jeśli sie wachasz

Zeby nie było całkowitego OT, to tak. Kupiłbym jeszcze raz s przeciwieństwie do PS4

17. Wuja_Luki

Wuja_Luki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Poznań
    Witam,

posiadam Xbox One od lutego tego roku. Wcześniej miałem ponad pół roku PS4 i jeśli miałbym ponownie kupować konsolę z pewnością byłoby to XOne. Pad jakiego nie doświadczysz na żadnej innej maszynie. Ok, DS na konsolę Sony został znacząco poprawiony, jednak ni jak się ma wygoda w stosunku do obecnego pada. Bateria trzyma raptem kilka godzin więc, zdarzało się często, że musiałem pada od ps4 ładować co drugi dzień, lub mieć podłączony kablem USB do konsoli. Obecnie na akumulatorkach pada od Xone raz na 2 tygodnie ładuję i to jest duuuży plus. Aplikacje i samo menu jest bardziej urozmaicone, co dla mnie niewątpliwie wpływa to na plus, chociaż na samym początku można się zagubić. Czas odpalenia konsoli dla niektórych jest zbyt długi, mnie to nie przeszkadza ani trochę. Chat z znajomymi znacznie lepiej działający na Xone. Jedynie zasilacz trochę denerwuje mnie, gdyż w sprzątaniu domu przeszkadza :p ale to taki szczegół nie mający wspólnego nic z rozrywką. No i kinect rewelacja - narzeczona jak i ja lubię sobie na Xbox Fittnes poćwiczyć, więc to dodatkowy atut. Polecam !!

18. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    174
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Ja już drugi raz xone bym nie kupił.
    Poprzednio miałem x360 FATA z którego byłem mwga zadowolony,a jak go kupiłem w 2009 r to po pierwszym odpaleniu miałem mega WOW,grafika i w ogóle.
    Potem x360 sprzedałem i dwa lata byłem bez konsoli.
    Szwagier kupił PS4 więc trochę prograłem,podobała mi się grafika,kolory itp ale jako posiadacz poprzedniej generacji x postanowiłem kupić one i szcerze bez szału,pad na wielki plus ale to żadna nowość,gry graficznie wyglądają ubogo przynajmniej dla mnie,spodziewalem się czegoś więcej,co do online itpnoe wypowiadam się bo nie gram.
    Teraz gdybym miał kupować drugi raz pewnie zdecydowalbym się albo na ps4 albo x360 który wg mnie nie odbiega bardzo graficznie od xone

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

19. Sae

Sae Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    70
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ciekawe, ciekawe. W sumie może to wina Twojego TV bądź 20 calowego monitora. Chcę zobaczyć grafikę np z Ryse na 360.
    Wracając do tematu kupiłbym i kupię drugą w święta. Preferuje konsole nie tylko do grania. Skype, TV w snappie itp. No i oczywiście XONE ma możliwość odpalania gier z 360.

20. kamilf1987

kamilf1987 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dokładnie. Mam 42 calowy tv. Miałem pod niego podpięte X360 i teraz xone. Różnica jest spora. To nie jest tak ze mało czym się różni grafika.
    A granie nie po sieci to takie trochę bez sensu. Tez mi się zdawało jak kupiłem xone ze po co mi tam online xbl i tego typu pierdolki. Teraz nie wyobrażam sobie siedzieć i grać samemu.

21. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    174
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Mam 47 calowego LG i na tym samym TV był o 360 i one podpięty i szczerze PS4 zrobiło na tym samym TV większe wow niż one.
    To tylko moje zdanie,ja napewno nie kupił bym drugi raz ONE.
    Co do gry online to nie mam w co grać poza PES 16 bo tylko tę grę trawię przez internet.
    Wszystkie te COD,BF itp to dla mnie nie porozumienie na padzie.
    Na PC owszem ale nie na konsoli.
    Co do samych gier może grałem w gorsze tytuły bo np Tomb Raider z GwG graficznie bez szału, GTA V spodziewalem się czegoś więcej,na PS4 dla mnie lepiej to wygląda, PES16 Daję radę nawet... FORZA 6,nie rozumiem zachwycania się grafiką w tej grze bo dla mnie tam nie było nic wow.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Ostatnia edycja: Wrzesień 30, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum