1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy kupilbyś jeszcze raz XO ?!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez mowe, Listopad 10, 2014.

1. Tincu

Tincu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeeezu wszystko trzeba tłumaczyć jak dzieciom... nieważne gdzie ta rodzina, gdzie ta konsola, gdzie te dzieci - sam fakt gdzie nie ma znaczenia, znaczenie ma z kim - a jak kupujesz z czesiem którego nawet nie znasz to sorry, ale to jest tylko wykorzystanie luki by jak najtaniej pograć, a nie dzielenie gry z rodziną. Oczywiście, że piractwem jest kupowanie gier z innych regionów (podobnie się to ma na Steamie) - właśnie podajesz fałszywe dane rozliczeniowe i generalnie omijasz przepisy - MS z jakiegoś powodu ustawia różne ceny dla różnych regionów - ale jak nie potrafisz tego zrozumieć to już nie mój problem. W sumie to typowo polskie - Polacy na Wyspach robią podobnie - przyjeżdżają samochodami z PL i jeżdżą nimi co pół roku przez kanał (albo załatwiają sobie lewe bilety na przejazd przez prom) że nie mieszkają na stałe w UK - bo nie chcą płacić brytyjskiego ubezpieczenia :D Omijanie przepisów, szukanie luk - cecha narodowa... Róbcie sobie jak chcecie, generalnie ja wyraziłem tylko swoje zdanie co do tego procederu i tyle - a co kto robi to mam to generalnie w 4 literach

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1092
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    W zadnym wypadku nie jest to piractwem(nie lamiesz prawa, nie jestbto wykroczenie czy tez przestępstwo), jest to tylko łamanie regulaminu producenta, ktory ci moze guzik zrobić.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

kuleczka91 lubi to.
  4. Tincu

Tincu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie do końca - kupując z innego regiony nabywasz licencję na ten region - zatem w teorii powinno się w tym regionie mieszkać. Kupując grę na dwie osoby nie znając tej osoby realnie jest podobnie - bo to nie rodzina, a właśnie dla rodziny MS udostępnił możliwość dzielenia się grami, tak samo jak jest na Steamie ;) Owszem - guzik może zrobić, wszystko jest kwestią moralną - dla mnie to jest piractwo, dla innych tylko sprytne ominięcie regulaminu :)

5. goran

goran Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    346
    Punkty za osiągnięcia:
    63

@Tincu@Tincu ale ja troszkę podpuściłem temat ;) Zgadzam się z Tobą. Zdaję sobie sprawę, że rodzina może bo inaczej nie wiem po co ta opcja byłaby potrzebna. Co do kupowania cyfrówek na spółkę to sam w sumie nie wiem. Podejrzewam, że to forma ominięcia regulaminu ale z drugiej strony z płytami robi się podobnie czyli kupujesz, pograsz a potem często sprzedajesz komuś innemu za pół ceny. A wtedy to raczej nie piractwo :)

6. spy__

spy__ Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłbym ale tylko w wersji xo slim , tak naprawdę to pierwsza wersja konsoli powinna tak wygladac :)

7. Pono

Pono Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Hej. Właśnie stałem się posiadaczem matowej wersji x one 1TB. Udało mi się upolować za 999+ forza horizon 2;) jak widać warto było wykazać się cierpliwością. Co prawda zaraz będzie FH3, ale nadrobie zaległości razem z jedynką z golda;)Posiadałem wcześniej ps4 w najbogatszym wydaniu, ale czas na xa. Potwierdzam że konsola jak i pad dużo lepiej wykonane + bezgłośna praca. Póki co to chyba tyle. Pozdrawiam

8. marcines82

marcines82 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Końgratulejszyn. Na koniec grudnia upolowałem taki sam zestaw, ale 500GB, za 800zł. W sumie kupiłem 3 konsole, dwie pogoniłem na alledrogo i trzecia wyszła mnie 300zł :D

Jak ogarniesz temat, to mnie złap przez konsolę. Pośmigamy w FH2.

FH3 nie żałuj. Dla mnie odgrzewany kotlet. Dalej słaba fizyka zniszczeń.

Wczytywanie...

Poleć forum