1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy kupować gry przez allegro

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sasza123, Marzec 13, 2013.

1. sasza123

sasza123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam
    Mam pytanie. Sprzedawane są na allegro gry kupowane z kodami online? Czy to jest bezpieczne - tzn. chcę by to było legalne i bym nie zbanował konsoli.
    Konkretnie:
    Zastanawiam się nad zakupem gry: DANCE CENTRAL 2 PL KINECT która na allegro jest już w cenach 40 kilka zlotych sprzedają to niby firmy piszą że legalnie. W opisie jest np. "Kod do Xbox Live umożliwiający pobranie pełnej wersji gryna konsolę - wymagane jest tylko połączenie z internetem"

Zasadniczo to mialem już kupić ale w jak wszedlem na sklep przez konsolę to zobaczyłem na tą grę cenę >4x większą (co ciekawe w sklepie ta gra kosztuje gdzieś koło stówy) i jestem skołowany.

Prosiłbym o wyjaśnienie czy jest to ok a jeśli tak to jak potem działa czy ściągam demo i wpisuję kod czy jak?

Jeśli ryzykuję banem to od razu odrzucam taką okazję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Jesli dostaniesz kod na gre/skan zdrapki to jest to w 100% bezpieczne i legalne.
    Za tanie konta silver z grami mozna przytulic bana.

4. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Kody są w 100% legalne.
    Kupujesz taką zdrapką, wysyłają Ci ją do domu / wysyłają sam kod na maila, łączysz się z XBL, wpisujesz kod i po chwili gra pobiera się na HDD Twojej konsoli. ; )

Nie masz o co się bać.

Swoją drogą, jeśli już za takie rzeczy się zabierasz, kupuj tylko i wyłącznie kody, które pozwalają pobrać grę a nie kradzione w 100% legalne i bezpieczne profile, na których są zakupione gry. Za tę drugą opcję jest ban z miejsca. ; )

5. sasza123

sasza123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czyli mam to rozumieć tak że jeśli kupować to kod nie profil? sorki pewnie pytanie banalne ale konsolę mam dopiero m-c tak więc dla mnie to nowość.

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    jaki ban z miejsca?? haha dawno sie tak nie usmialem, kupilem kilka takich kont i kilkanascie z punktami i jakos "bana z miejsca" nie bylo

7. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    sasza123 - dokładnie tak, kupuj kod, wpisuj i ciesz się grą. ; )
    Odradzam kupowania takich kont. Przeważnie są one kradzione.

barman_2000 - nie chcę być gołosłowny, podam więc Tobie kilka najrpostszych przykładów oraz cytat z regulaminu XboxLive.

Kupiłeś tanio konto Xbox LIVE z masą gier? Spodziewaj się bana
    Xbox LIVE i Games for Windows LIVE
    Xbox LIVE - Xbox.com

...dodatkowo:

Co zrobić w przypadku kradzieży konta - Xbox.com
    Włamania na konta Xbox Live nasilają się - sam padłem ich ofiarą - gram.pl

Miłego grania Tobie życzę. ; )

8. sasza123

sasza123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: