1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy kupowanie kont u tego gościa na allegro jest bezpieczne

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez NikoBarteq, Marzec 15, 2012.

1. NikoBarteq

NikoBarteq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Witam,

w związku z tym, że nigdy nie kupowałem ani kont silver ani msp na allegro mam pytanie czy ktoś kupował u tego allegrowicza
    Battlefield 3: Back to Karkand + I Am Alive (2207209022) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    i czy jest to bezpieczne ?
    Czy jeśli pisze że "NIE ISTNIEJE OPCJA ZBANOWANIA KONSOLI ANI TWOJEGO KONTA ZA UŻYWANIE NASZYCH KONT - JEST TO W PEŁNI BEZPIECZNY I LEGALNY SPOSÓB NA TANIE GRANIE" to moge go jakoś obciążyć jakby się coś stało?

Fajnie jakby wypowiedziały się osoby które kupiły u tego gościa, bo napewno jest ich tu troche ;)
    Pzdr

2. Lotnik421 Xbox One

3. newuser1

newuser1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ban za lewe konta jest, prędzej czy później, takie bajki to mogą małolatom wciskać. Nie polecam używać tego typu "piractwa"

4. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Ja u niego kupywałem dużo kont silver z punktami przeważnie 4000msp do tego dokupiłem konto gold trial za 2zł i wykupiłem se przepustki sieciowe do wszystkich gier które mam i które takie przepustki potrzebują.

POLECAM tego gościa punkty dochodzą bardzo szybko w 5 min czasem sZybciej. O bana za takie punkty nie musisz się obawiać . Co innego gry NON Jtag za te gry właśnie duuuuuużo ludzi dostało bany na konta i wyzerowane Punkty G

5. NikoBarteq

NikoBarteq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ciekawe poprostu skad maja te konta ze tak tanio.
    Jesli ktos jeszcze kupowal konta u tego goscia zapraszam do wypowiedzi

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

6. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ogólnie jak dostaniesz bana to nic nikomu nie udowodnisz bo MS nie poinformuje cię o dokładnej przyczynie bana tylko jakieś ogólnikowe bzdety. Takie konta na 99% są kradzione od użytkowników więc ryzyko bana jest i to spore. Lepiej kupić punkty.

7. Uve xxl

Uve xxl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Oświęcim
    Jak nie dostaniesz informacji, dostaniesz jak napiszesz posta na oficjalnym forum Xbox'a ;)
    Jeżeli chodzi o zakupy u Resellera pamietaj żeby zmienic od razu po zakupie hasło bo gosc najnormalniej w zyciu zrobi to za Ciebie a potem Twoje konto sprzeda jeszcze raz

8. Hydrogenium

Hydrogenium Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Dębica
    kupowałem u gościa już 2 razy i wszystko jest w porządku :) polecam

9. OPTIM xD

OPTIM xD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ŁDZ
    Co do kont z grami (z licencją) to nie jestem pewien, choć sam już sporo ich zakupiłem i bana nie otrzymałem... Lecz co do lewych MSP pisałem z jednym sprzedającym (z Allegro) pytałem się czy punkty są bezpieczne itp.(oto wycinek rozmowy)

"Niektórzy kupowali po trzy konta. Na Allegro jest dwóch sprzedających z kilkuletnim doświadczeniem dobrze o tym wiem bo sam u nich zostawiłem ładna sumke. Jestem zoltodziobem jeżeli chodzi o sprzedawanie niestety. Tak jak i oni tak i ja nie gwarantuje ze ban się nie pojawi - kupując taniej ryzykujesz. Taka Prawda. Mam w swojej ofercie oryginalne kody na 1600 msp które realizujesz Na swoim koncie bezpiecznie. Wiecej nie pomogę ale proszę pamiętać ze ostrzegalem"

10. greg.x

greg.x Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłem u niego konto z 4 grami GTA, FIFA, Tekken i
    Wormsy. Konto dostalem w ciągu kilku minut. Zassalem grę wciągu doby, hasło zmieniłem na swoje po kilku dniach. Gostek niby umożliwia ściągnięcie gry tylko raz prawdopodobnie po 3 miesiącach odzyska hasło bo emeila nie mogłem zmienić i sprzeda ponownie.
    Wysłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum