1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy łatwo przerobić Xboxa 360?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Xratheros, Maj 29, 2014.

1. Xratheros

Xratheros Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pytam ponieważ mam na oku sporo dobrych ofert w niskiej cenie xbox 360 jasper ale nieprzerobione. Mnie akurat interesują tylko przerobione i się zastanawiam czy da się w łatwy sposób samemu przerobić a jak nie to ile takie coś by kosztowało ? Są jakieś wady przerobionego Xboxa oprócz niszczącego się laseru od piratów?

PS: Może mi ktoś wyjaśnić czemu jak dodaje temat (normalny) to zostaje on po jakimś czasie usunięty przez moderatora?

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    samemu raczej nie przerobisz koszt przeróbki u osoby która sie tym zajmuje to ceny od 50 zł
    wada jest taka ze możesz dostać bana na xboxlive
    temat jast usuwany ponieważ takie tematy są juz na forum czy warto przerobić xbox wystarczy użyć wyszukiwarki

4. Mac Abra

Mac Abra Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Ja np w tym tygodniu robiłem przeróbke na plycie jasper na lt3.0 ixtreme za 40zł (bytom)

5. dijemex

dijemex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubaczów
    Możesz samemu przerobić jeżeli posiadasz usb probe i sprawne rączki :))

6. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    USb probe albo samoróbkę PMT HACK + komputer PC z złączem SATA najlepiej na chipsecie VIA (choć nie koniecznie) ale najlepiej im starszym chipsecie tym lepiej, w innych przypadkach jest to inwestycja w urządzenia takie jak X360usb Pro V1 + zasilanie CK3 lub V2 lub Lizard 360.

Koszt takich przeróbek u kogoś to raczej 35-50zł max. bez wysyłek.

Plus LT3.0 że możesz używać nagrywanych płyt (kopii), jednak jeśli zamierzasz grywać po Xbox live Warto zainwestować w dobrą nagrywarkę Liteona którą nagrasz grę w kopi 1:1.

Jeśli byś nie grał po Xbox Live, możesz nagrywać zwykłą nagrywarką byle jaką (nie proponuję laptopowych, bo jets strasznie słaba jakośćnagrania) nagrywasz wtedy w systemie Truncate (nie dogrywanie końcówki), jednak kilka tytułów które po takim nagraniu i tak działać nie będą (tyczy się to gier z zabezpieczeniem CIV (np. Fifa14)

1 osoba to lubi.
  7. xgrzesiox

xgrzesiox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    Banów nie ma już, przynajmniej większych fal.

Wysłane Galaktyczną mocą Tab 3 7.0/Sent by Galactic power of Tab 3 7.0 (GNexus soon)

8. Maser

Maser Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Wszystko jest banalne poza tym masz mnóstwo poradników w naszym rodzimym jęyku do tego masz jeszcze video tutki krok po kroku :) jakby co mam w atrakcyjnej cenie narzędzia do modyfikacji x360.

Wczytywanie...

Poleć forum