1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy liteon 9504 (fw0272) znowu mi się zablokował po flashu na 1.91?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bodzio pl, Sierpień 7, 2011.

1. Bodzio pl

Bodzio pl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Małopolska
    Mam konsole z dashem 599 i liteona 9504 (fw0272) na chipie MXIC, rozblokowałem napęd sposobem tego rosjanina i wgrałem 1.91. Mam pytanie czy napęd po flashu na 1.91 znowu się zablokował bo jak Pózniej dałem slim unlock to wyskakuje komunikat "Slim-Un-Lock command returned an Error"?

2. Lotnik421 Xbox One

3. DzaceQ

DzaceQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam taka sama sytuacje tyle ze na wczesniejszym dashu (majowym) po update wlasnie na 1.91 JAKIES SUGESTIE??

4. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Mam napęd dg-16d4s fw:9504 po aktualizacji dasha fw: 0272
    Mój liteon nigdy nie był flashowany LT+, próbowałem zrobić SlimKey ale dostaje ten sam error co wy "Slim-Un-Lock command returned an Error"

Z tego co przeczytałem na zagranicznych forach może to być wina chipsetu VIA ( mój to VT8237R) i zakup X360USB powinien załatwić temat. Tylko po co kupować tak drogie urządzenie, jeśli jest może jakiś iny sposób ?

5. ZiK

ZiK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    46
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    0-34
    Nie rob slim unlocka to wypluje ci klucz

Wczytywanie...

Poleć forum