1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy ludzie wycofują się już z Battlefield 3?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bobomax, Listopad 7, 2011.

1. bobomax

bobomax Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Elbląg
    Może to kolejne problemy z serwerami ale od kilku dni gdy dołączę się się pełnego serwera, po jednym meczu zostaje na nim zwykle koło 15-16 graczy. Wydaje wam się, że ludzie tak szybko rezygnują z Battlefild 3? Gram oczywiście na Xbox 360. Mnie osobiście multi trochę zawodzi choć syndrom "jeszcze jednego meczu" wciąż nie odpuszcza. Jak coś zapraszam do gry wieczorami. Mój nick na Xbox Live to 'Kwas dla mas'.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    Tak jest często, ja też czasami wychodze z gry jak mi mapa nie podchodzi, np. Metro i bazar

Wczytywanie...

Poleć forum