1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy M$ wynalazł juz sposób na iXtreme czy mi sie wydaje?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez WReki, Marzec 23, 2008.

1. WReki

WReki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Ok to zaczne od tego że 2 osoby na forum mówią że chyba mają bana i jakiś inny kod jest niz od bana więc niewiadomo.....
    A dzisiaj gadam se z kolegą który zamierza kupic X360 i mi mówi że on niebędzie przerabiałkonsoli bo za to jest ban... ale ja mu tłumacze ze jaki ban?? jeszcze go wyśmiałem....
    Przedchwilą gadałęm gościem z innego forum który zbiera na X360 i tez zamierza kupic konsolke ale mi mówi że on będzie grał na oryginałach i niebedzie przerabiał konsoli bo za to jest ban....
    To teraz ja juz zgłupiałem i sie boje włanczać konsole bo niechcem dostac bana.... i chcem wiedziać czy to prawda czy nie??

PS. wiem że większość osób ma przerobione konsole i normalnie gra... ale moze M$ niebanuje masowo konsol zeby zatrzymać pozory...

2. Lotnik421 Xbox One

3. seba605

seba605 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Czy M$ wynalazł juz sposób na iXtreme czy mi sie wydaje?

IXtreme jest jak do tej pory bezpieczne ale nie obawiaj się włączyc konsoli bo ban jest jak masz podłączonego neta i przeróbke Xtreme

4. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk

Nikt nie dostał bana, przez weekend i do tego święta w polsce było więcej ludzi na xlive i gdy termbest logował się, było zbyt dużo innych użytkowników robiących to samo i dlatego dostał kod o tym informujący. Z kolei krv miał jedynie problemy z połączeniem (brak udostępnionego połączenia, zbyt niskie mtu i inne.) wszyscy, którzy mają zamiar kupować konsolę czytają na ogół wiadomości z 2006 roku za czasów xtreme gdzie wszyscy piszą o fali banów. No to oni dowiedzieli się 2 letnich informacji i wiedzą że nie ma sposobu na bana więc nie chcą grać online ;)

Ja gram, wiele ludzi gra i nie ma bana. Jak na razie microshit nie znalazł jeszcze sposobu na ixtreme. Możesz grać spokojnie. I korzystaj z tego bo gdy przyjdzie nowy xlive prawdopodobnie ixtreme już nie wystarczy.

5. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Ale wy jestescie naiwni (bo nie sadze zeby M$ byl taki glupi) wy ciagle myslicie ze M$ nie ma sposobu na przerobki ??? Najwieksza firma z oprogramowaniem komputerowym nie moze poradzic sobie z glupim IEXTREME ???? Jakby M$ tylko chcial to za jednym razem zbanowal by wszystkie przerobone konsole ,ale po co ???? Jak sami powiedzieliscie wiekszosc konsol jest przerobionych wiec brak przerobek = mniej sprzedanych konsol = mniej kasy ;) Takie jest moje zdanie i nie sadze ze moze byc inaczej

6. Laska

Laska Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Realizer w pełni się z tobą zgadzam a poza tym im więcej banów tym mniej sprzedanych zdrapek na XBL a z tego Microsoft ma najwięcej kasy

7. spike200

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk

No cóż najnowsze diecko microsoftu win vista w 3 dzień został złamany i bill nadal nic z tym nie umie zrobić ;) wszystkie jego programy itd., które mają być do ściągnięcia tylko na oryg systemie ściągają się z powodzeniem na piracie.

To samo tutaj, ixtreme jest aktualnie problemem microsoftu i ten nadal próbuje go rozgryźć. Wchodzi nowe xbox live i zapewne microsoft przygotuje coś nowego, jak na razie ixtreme na kopiach 1:1 jest bezpieczne. A gracze i tak są już przygotowani po wcześniejszym banowaniu, i na pewno będzie więcej ludzi, którzy uwierzą w falę banów jeśli ona nadejdzie.

To w 100% mija się z faktem o banowaniu przeróbek xtreme, jeśli rzeczywiście miałby dobry sposób na pewno by banował i banuje ale tylko "dziurawe" kopie. I do tego odbanowanie konsoli już jest możliwe, myśle że z czasem będzie to powszechnie dostępne.

8. przeo_91

przeo_91 Guest

M$ zrobił kilka fal banów tylko na pokaz dla deweloperów żeby się od Xbox-a nie odwrócili bo jest dziurawy i nikt nie będzie grał na orginałach tylko przerobi konsole i na piratach jeździł po XL więc wpadli pewnie na pomysł zrobić pokazówkę.

PS. To jest moje zdanie!

9. nixon

nixon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

ja zamierzam dopiero kupic konsole, oczywiscie ja przerabiam odrazu i nie zamierzam korzystac z XL skoro istnieje ryzyko zbanowania. To juz sprawa chyba kazdego z osobna i kazdy podejmuje ryzyko na siebie bo to tej osobie zbanuja konsole jak juz a nie koledze

10. Majcher997

Majcher997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Kiedy M$ obczaił że mu hacknęłi napęd to wqurwił sie i dawał bany ludziom niektórym nawet za darmo, albo a chłodzenie :p Teraz się opanował i procedura banowanie już chyba nie jest tak prosta. Musi byc wg mnie Kreon żeby dostac bana. Ale coś czuje że znowu jakieś niedojeby na miesiąc przed premierą będą grały w GTAIV na xbl i znowu tsunami banów przejdzie

11. Philips84

Philips84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań

hah trafne spostrzeżenie, nie wiem jak można być tak głupim, żeby grać w gre która ukazała się przed premierą po necie :/ to działa jak płachta na byka na microshit, więc jeśli chcesz mieć bana to graj przed premierą! .

12. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Skoro nie potrafi poradzic sobie z Windowsem, gdzie 90% kompow chodzi na "piratach", to z flashem napedu tez. Ot cala filozofia.

13. zaku666

zaku666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków

a taki BAN co zrobi? calkowicie zblokuje konsole czy tylko dostep do neta. Ja jestem teraz na kupnie X'a z TV i chce odrazu kupic przerobiona (iXTREME 1,4 chyba cos takiego) i co daje w ogole ten dostep do xbox live

14. spike200

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk

Jest w innym topicu wszystko o ixtreme, a wy poszukać nie umiecie?
    Zablokuje całkowicie dostęp do xbox live, normalnie grać możesz bez problemu.
    ściąganie patchy, gier, dem, themów na dashboard no i co najważniejsze grać online.

15. nixon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

tylko Xlive ?? gdzies czytalem na forum ze cala konsole :-\

16. Piri001

Piri001 Guest

Nie . Ban na konsole blokuje dostep do uslugi xbox live ( ogolnie internet dla xboxa ) . No i jak masz bana to nie masz gwarancji

17. nixon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Przerabiajac konsole juz traci sie gware chyba ze plomby sa nienaruszone. Wiec nic nie ryzykujemy bo najwyzej zablokuja XLive i tyle dalej mozna grac :D :D :D

18. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Ale podobno czasem zdazaja sie jakies piraty (gry) co blokuja konsole ,wujek informatyk/elektryk mowil mi ze kiedys do niego przyszla wlasnie taka konsola co po wlozeniu plytki z piratem sie zwiesila i nic sie nie dalo zrobic

19. spike200

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk

Bujda, bujda, bujda nie rozpowszechniajcie plotek bo później forum jest zasypywane głupimi pytaniami. Pewnie twój wujek miał pecha i konsolka mu po prostu przestała działać.

Jeden powie drugiemu, ten następnemu i tak to się zaczyna, a nikt tego udowodnić nie może prócz "ale mój wujek to informatyk wie co mówi"

Oczywiście bez obrazy, jeśli kogoś tu uraziłem to sora ale nie rozpowszechniajcie plotek opartymi o to co ktoś wam kiedyś powiedział.

20. przeo_91

przeo_91 Guest

Konsola się pewnie uszkodziła! Nie ma żadnego pirata co psuje konsole nie odwracalnie!

21. Abdulas

Abdulas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    sorka ale czy ktos sie zastanawial jak M$ rozgryza iExtreme co nowsze?? Znajduje sie idiota ktory po przerobce na iExtreme 1.6(ktorego M$ nie rozgryzl) wysyla im konsole bo sie zepsula(a ma jeszcze gwarancje) to sadzi ze lepiej wlasna konsole naprawic niz innym mniej narazic konsole na bana bo jak oni taka konsole z 1.6 dostana to szybcie go rozgryza niz gdyby nie mieli 1.6 na ktorym moga sie bawic

Wczytywanie...

Poleć forum