1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czy ma bana?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez yugo, Sierpień 22, 2010.

1. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    Witam!

Czy ta konsola ma bana?
    Sprzedawca nie odpisał jak narazie , a myslę , że wyjadacze x360 będą wiedzieli.

!!! Konsola Xbox 360 !!! ZESTAW !!! TANIO !!! (1196273906) - Aukcje internetowe Allegro

Chodzi mi o screeny z ekranu konsoli , ten "ludek" jest czarny , a jak patrzyłem na ss'y innych konsol to jest ludzik ubrany w te różne stroje , a tu jest czarny , zamazany.

Ma bana?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dragsiu

Dragsiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ludek nie ma nic do rzeczy. Koleś nie jest zalogowany do profilu i dlatego jest czarny. Jak po zalogowaniu dalej taki jest to znaczy, że nie ma wgranych awatarów ;)

4. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    Aha ok dzięki :)

Bo szukam jakiejś konsolki taniej , bo w grudniu na święta i tak będe mieć slima ,ale do grudnia trzeba mieć jakiś "złom" by pocinać w Mafię 2 , Red Dead Redemption czy w Alana Wake'a (zakochałem się w tej grze :)

5. Dragsiu

Dragsiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Pomogłem ---> kliknij dziękuję.

Rozglądaj się za jakimś klockiem z banem (bo rozumiem, że chcesz piracić?), bo wyjdzie Cię taniej, lecz ja wolałbym unikać konsol naprawianych, po RROD'dzie itp bo z nimi do końca nic nie wiadomo... ; )

6. King Crimson pl

King Crimson pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tylko pamiętaj pazdziernik,listopad znowu posypią się bany. Więc jesli chcesz pograc tylkow singlu i do tego chwilę to kup sobie zbanowana konsolę tak jak napisał ci kolega, wyjdzie cie taniej

7. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    Tak , zamierzam popiracić trochę , żeby zaoszczędzić na przyszłe gry na slima :D

Dzięki za odp.
    Aha , ta konsola ma iExtreme 1.61 , obgadałem z kolesiem że mi dorzuci trochę kopii za dopłatą 35zł ;P(67 kopii , m.in Alan Wake pl , Red dead redemption , call mw2 , bf bc 2 i inne ;P cały spis mam na mailu ;d) , ale teraz zszedł z gg , a nie wiem czy dorzuca activate iso płytke , bedzie mi potrzebna na tym iextreme?

8. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie będzie , niesamowite 67 piratów , ale szpan... :D

9. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Łuuu 67 piratów... Kompleks pirata się zbliża :D. Nie wiem czy do grudnia sobie na niej pograsz. Chociaż to Falcon, ale ma założony X-Clamp. Konsolka złapała RROD i była traktowana domowym sposobem naprawy. Potem wrzucona na allegro żeby jak najszybciej wziąć kasę dopóki działa. X-Clamp może pomóc jak i zaszkodzić. Jeżeli za mocno dokręcił to kuleczki po rozgrzaniu mogą się z tyknąć i kaput. Najlepiej zapytaj gościa kiedy zrobił X-Clamp. Jeżeli z miesiąc już działa to może dotrze do zimy.

Wczytywanie...

Poleć forum