1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy ma gwarancję?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez yugo, Grudzień 20, 2010.

1. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    Witam!

Kupiłem na allegro zestaw X360 ( z padem grami etc.), data produkcji niby marzec 2009 więc myślę jasper więc jestem happy , no i przychodzi dziś paczka , patrzę konsola nie ma HDMI (na aukcji pisało że ma), zasilacz 203w,napięcie 16.5A czyli Xenon ...

Kabel jest Component i na nim naklejka HDMI i sprzedawca myślał że HDMI to tylko nazwa kabla nie złącza , więc to przeboleję , ale na konsoli jest naklejka SERVICE DATE z marca 2009. (czyli była u dziadków we Frankfurcie na wymianie bebechów).
    Sprzedawca ofc. napisał że jak chcę to mi zwróci kasę i wgl , no ale ja jeszcze powiedziałem że się wstrzymam , a dlaczego?
    Bo jeżeli ta konsola jest nadal na gwarancji to bym ją sobie zostawił :p

Chodzi mi o to , że jest naklejka service date 17-03-2009 , no czyli była wtedy serwisowana , ale jak jest z gwarancją?
    Czy od tej daty (17 marca 2009) leci nowa gwarancja?

Czy już na nią nie ma gwarancji?
    Nie wiecie jak to sprawdzic?

Czy wystarczy zarejestrować konsolę na stronie , podać serial i tam powinny być wiadomości o gwarancji?

Bo nie wiem , jeżeli ma gwarancję to sobie ją zostawie ;P

@edit
    zarejestrowałem na stronie xboxa swoją konsolę i mam :

czyli gwara jest ;d?
    hehe

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisroza

krisroza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrów
    Tak jak zarejestrujesz konsolę to ci wyświetli do kiedy gwarancja i rodzaj konsoli (elit, arcade etc)

.. czyli wszystko już wiesz :)

4. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    Ok , no to zostawię sobie + sprzedawca mi oddaje 100zł rekompensaty - będzie na B:BC2 + Vietnam + Red Dead Redemption z full dodatkami z Xbox marketplace , kupię sobię za MSP z allegro :D (wiadomo jak :DD)\

Co mi tam że Xenon , gwarancja do 1 stycznia 2012 :D
    Znając życie padnie 2 stycznia :D

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    standardowa jest do stycznia 2012 (naped itd), na ROD i E74 rok dluzej czyli do styczna 2013 :p

6. mojer

mojer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ciesz się nią jak najdłużej, zaoraj ją najlepiej przed upływem gwarancji :). Skoro ma gwarancję to przysługuje ci jeszcze chyba 3x1 miesiąc Golda (ja tak miałem).
    btw; witam kolegę z Włocławka

7. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    @up
    Hehe no siema siema ;P
    Ogólnie to miałem przez 2 lata Falcona ale przerobionego (zbanowanego :p) więc zbytnio mi latała gwarancja (bo jej nie miałem :D).

Ale postanowiłem zainwestować w sprzęt jakiś nieprzerobiony , wkońcu wprowadzili nam tego PL Live'a nie :D?

Ale dziwne żebym jeszcze miał tyle gwarancji na tego xenona ;P

Aaa i pytanie za 100 pkt , jeżeli by mi padł (bo nie powiem , skoro mam 2 lata gwarancji to będe ją katował ;P) to tego xenona mi wymienią na chociaż jaspera?
    Czy nowego xenona mi dadzą ....?

8. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Dostaniesz nowego xenona ;) a tyle gwarancji bo czasem ja przedluzaja i to nawet o tyle.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

9. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    Dobra kit , szkoda że xenona mi nowego dadzą , ale może podczas wymiany przedłużą znowu gwarkę :D

10. matysking

matysking Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Witam.
    Również mam u siebie konsolę, która pierwotnie pochodziła z 2006 roku (Xenon), pojawił się RROD, wysłałem na gwarę i po paru dniach przyszła do mnie "nowa" konsola lecz z przestarzałymi bebechami (czyli także Xenon). Data na naklejce opiewa nawet na początek 2010 roku ale gwarancji mi nie przedłużyli wcale (została tak jak miałem na paragonie, czyli do sierpnia 2011 na RROD-a). Tobie dali nową gwarancję, ponieważ zarejestrowałeś ten egzemplarz jako nową konsolę, problem może pojawić się dopiero jak wyślesz ją do serwisu...są to oczywiście jedynie moje przypuszczenia, piszę tylko żebyś wiedział jak jest u mnie z taką konsolą.
    Pozdrawiam!

11. krisroza

krisroza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrów
    Niekoniecznie, przecież jak rejestrujesz to podajesz numer seryjny więc wiedzą ile lat ma w rzeczywistości konsola, gdyby chcieli to by od razu skracali okres gwarancji. Wydaje mi się że rejestracja jest też premiowana dłuższą gwarancją dlatego że niektóre firmy wyłapują w ten sposób kradziony sprzęt. Załóżmy ktoś kupi np TV "none legal" i go zarejestruje bo gwarancję chce mieć dłuższą, a tu po pewnym czasie masz babo placek puk puk...

12. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    Raczej też tak myślę , że po serialu patrzą i nie będzie problemów ;P

13. 87gelu87

87gelu87 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    na twoim miejscu bym ja oddal i niech koles kase zwroci bo w tej cenie miales miec jaspera a nie xeona :] glosniej chodzi awaria cie nie ominie na xeonie a tak bys kupil jaspera z gwara i zero problemow :]

14. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    już wczoraj napisałem mu że nie zwracam + on dopłaca 100zł.

dziś dzwoniłem do MS żeby sie upewnić , tak gwara jest do 1 stycznia 2012 (strona nie kłamie) to mi to wisi.
    Gram z dysku , chodzi cicho jak falcon z sierpnia 2008 (też gra z dysku :p)

Wczytywanie...

Poleć forum