1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy mam LT 3.0?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Łukasz Olejnik, Wrzesień 28, 2014.

1. Łukasz Olejnik

Łukasz Olejnik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Lublin
    Mam w PC nagrywarkę LiteOn IHAS, działają mi i instalują się takie gry jak Fifa 14, Far Cry 3, Forza Horizon 1, Diablo 3, GTA V, F1 2013, ale np. jak nagrałem grę HALO 4 czy GRID AUTOSPORT to mi się nie chciała zainstalować i nie chciała działać.
    Moje pytanie to czy mam LT 3.0 i czy mogę grać na tej przeróbce na internecie, bez zbanowania mnie. Konsola nie była nigdy po przerobieniu podłączana do kompa, a przerabiana była w kwietniu 2012.
    Pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. piccolo

piccolo Banned

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Możesz banów już nie ma.

4. Łukasz Olejnik

Łukasz Olejnik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Lublin
    Czyli mogę grać teraz bez żadnych obaw o bana?? Brzmi zbyt pięknie

5. trebol91

trebol91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    74
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Tak możesz. Od paru lat nikt nie dostal bana za Lt wiec graj i się ciesz rozgrywka online

6. BialyGTi2

BialyGTi2 Banned Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ustka/Słupsk
    Możesz śmiało grac online bez obaw o Bana. ja tez mam LT+3.0 i gram bardzo często po sieci

jedynie co to zeby nie grac online przed premiera gry

7. piccolo

piccolo Banned

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ale golda czy triala musisz mieć sobie kupić nabyć. Bo xbox live nie jest darmowy.

Poleć forum