1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy mam uszkodzony pad??

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez xsurek, Grudzień 31, 2008.

1. xsurek

xsurek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich,
    mój problem polega na tym, że wczoraj kupiłem gre mortal kombat DC Universe. Wszystko było by ok, gdyby nie jeden z moich dwóch padów który dziwnie się zachowuje, a mianowicie gdzieś po kilku minutach gry nie działa strzałka w lewo (czyli np. nie mogę wybrać zawodnika lub okienka po lewej stronie) lub w czasie gry jakby strzałka w lewo była wciścięta cały czas bo zawodnik idzie ciągle w lewą strone. Kiedy przechodze do interfejsu głównego pad działa doskonale nie wertuje mi zakładek w lewo. Mozecie mi powiedzieć o co może chodzic, bo nie chciałbym iść zareklamować działającą rzecz. P.s drugi pad nie ma takich akcji. Może dlatego że jest kilka dni nowszy i ma świeże baterie...no nie wiem dlatego prosze o pomoc. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. pawel92g

pawel92g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Też czasami miałem problem, ale to na ps2. Podczas gry w pesa z bratem, jego pad zaczął wariować i sam robić triki albo biegać sam w jakąś stronę bez mojej ingerencji.
    Zdarzało się to dosyć często, ale w pesie i w jakiejś jeszcze grze, której nie pamiętam ;]
    Wchodziłem w start, czekałem chwilkę i było ok.

Ale ty chyba masz coś innego, a na gwarancje możesz lecieć w każdej chwili.
    Gwarancja jest po to by korzystać. Jeżeli pad jest wadliwy to wymienią ci na nowy (tak myślę).

4. smiti

smiti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chorzów
    Spróbuj w innej grze. Przedmuchaj sprężonym powietrzem, może dostał się pod przycisk jakiś paproch. Jeśli nic nie pomoże to oddaj na gwarancję.

5. kris-t-off

kris-t-off Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Oddaj na gwarancje na infolinii M$ i sie przy okazji przekonamy czy sie ich jeszcze da naciagnac na pada ze free :cool:

6. gryglu

gryglu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jelenia Góra
    witam ja chcialem skorzystac,że taki temat istnieje powiedzcie mi czy u was w padach przycisk RT skrzypi ? wiem ze jest on czesto uzywany i ma prawo takie cos sie dziac? moze to jakas zadka wada ? moze moge to jakos sam naprawic bez rozkrecania pada?

7. KrzysiekeM

KrzysiekeM Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Małopolska
    Analog skrzypi? No już był ten temat :) I ponownie odsyłam do tematu:

http://x360iso.org/problemy/7928-analog.html <-kliknij

Wczytywanie...

Poleć forum