1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czy mnie oszukano?!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez novak512, Lipiec 11, 2008.

1. novak512

novak512 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Iława/Gdańsk
    Witam!
    Dziś odebrałem mojego nowego Xboxa 360 w wersji premium. Kupiłem go za 969 zł (w cenie była viva piniata oraz forza 2).
    Chciałbym zapytać, czy mnie nie oszukano. Miała to być wersja z płytą falcon. Wszystko ok, ale na zasilaczu jest etykietka 203W. Taka sama informacja widnieje na pudełku - 203W. Mimo to data produkcji konsoli to 16.05.2008r. Pan ze sklepu powiedział mi że jest to falcon, ale po prostu w zestawie jest zasilacz 203 a nie 175W i nie ma to zupełnie znaczenia. Mój napęd to http://estreja3.webd.pl/allegro/aukcja20/gfx/console_big.jpg
    Z góry dziękuję za odpowiedzi. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    Odp: czy mnie oszukano?!

HDMI jest?!
    Wyglada na to,ze Cie nie oszukali jesli HDMI bedzie.

4. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
  5. novak512

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Iława/Gdańsk

ja u siebie mam 203 na pudełku i zasilaczu, TEAM: FDOU na pudełku, a data wykonania konsoli to 16.05.2008r. Więc to falcon?

6. S_X

S_X Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

masz wersje value prawdopodobnie bez hdmi ale ze nie falcon to troche dziwne

7. WReki

WReki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych

może te nowe konsole z nowym napędem (Lite-On) mają inny zasilacz? hmmm bo z daty produkcji to raczej masz wersje z Lite-On.... jeśli masz z tyłu obok wyjścia wideo wyjście HDMI to masz falcon

8. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk

A może jednak przeczytaj temat, do którego podałem link? latarka w dłoń i sprawdź chłodzenie...

9. przeo_91

przeo_91 Guest

Mam taką samą wersję, jest to OPUS, czyli wszystko jest OK. Też dostałem Forza 2 i VP2 :D

10. novak512

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Iława/Gdańsk

SUPER!!!! hehe jednak mam falcona :D Dzięki wszystkim za pomoc! Już mi się bardzo podoba to forum. Jestem nowym użytkownikiem, a już otrzymałem od was ogromną pomoc.
    p.s. jak zobaczyłem 203W na pudełku, zadzwoniłem do kolesia od którego kupiłem konsolę i myślałem że o rozszarpię przez słuchawkę, a on mnie uspokajał jak mógł ;D
    Dzięki jeszcze raz za pomoc!

Wczytywanie...

Poleć forum