1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy moge? Czy sie oplaca?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jimi1111, Grudzień 9, 2011.

1. jimi1111

jimi1111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jutro mi przyjdzie xbox 360 slim 250 gb. Czy bede mogl go przerobić? Jak tak to czy strace gwarancje? Czy sie oplaca przerobic?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Busi332

Busi332 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Stracisz.
    Jezeli lubisz grac single to się opłaca.
    Jezeli chcesz grac multi to nie bo dostaniesz bana i po konsoli.
    Zalezy jezeli data produkcji konsoli jest przed sierpniem 2011 to mozesz jezeli po to przykro mi ale nie

4. jimi1111

jimi1111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A moge jakos grac bez przerobki w gry nieoryginalne?

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Nie, na oryginalnym firmware gra się tylko w oryginalne gry... Jak konsola będzie po sierpniu 2011 to nie przerobisz

6. Vegeto

Vegeto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    AyuCity
    Trza bylo zapytac o przerobke przed kupnem. Zapewne konsola bedzie zbyt nowa by przerobic.

7. Matiii90

Matiii90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie oplaca sie przerabiac, nawet tu na forum jest napisane, ze ban jest bankowy i to tylko kwestia czasu.

8. Vegeto

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    AyuCity
    Ban bedzie jesli gra online, jesli ma konsole tylko do single to jak najbardziej RGH sie oplaca, wrecz wskazane jest by go zrobic . No ale musisz miec starsza wersje slima, jak bedzie zbyt nowa to narazie nie ma mozliwosci przerobki niestety

9. Matiii90

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam date z tylu konsoli 2011.01.14 i co musze zrobic zeby przerobic? Szuklalem troche i jest wiele przerobek i w sumie za bardzo nie ogarniam. Da sie np sciagac obrazy i grac z pendrive lub dysku? Czy zeby przerobic musze rozgrecac konsole, nie da sie podpisac cyfrowo obrazu, zeby byl widoczny jak gra z games on demand? Niech ktos mi to wyjasni ;) Dzieki.

10. Vegeto

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    AyuCity
    Jak chcesz grac z dysku lub pendrive to tylko dzieki RGH (lutowany czip w konsoli) ale wtedy odpusc sobie multi, a jesli chcesz grac online to zrob LT3.0 (wgranie innego firmware do napedu) ktore wyjdzie niebawem ale bedziesz musial gry na plytach nagrywac... wszystko wiaze sie z rozkrecaniem konsoli

11. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Jest przeróbka Ixtreme LT+ (wgrywasz firmware do napędu) w której ściągasz gre i wypalasz na płyte, wkładasz do napędu i czyta. Jest też przeróbka RGH w które wlutowujesz dodatkowego chipa wtedy m. in. możesz grać w gry z dysku bez potrzeby wypalania płyt. Oczywiście do każdej trzeba rozebrać konsole co jest równoznaczne z utratą gwaracji.

12. Matiii90

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rozumiem, czyli obecnie najlepszym sposobem jest flash napędu za pomocą LT3.0 które pojawi się niebawem (czy Ixtreme LT+ to starsze LT?) później kontrolowanie tego co i jak wypalam na DVD i granie teoretycznie bez obaw na live? Czy do wgrania firmware wystarczy mi laptop z portem eSATA + zwykły kabel? I ostatnie czy do wypalenia odpowiednio płyty wystarczy nagrywarka DL w laptopie czy konieczna jest wersja pc? Dzięki za odpowiedź ;)

13. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Starsze było Xtreme jak się nie myle teraz jest Ixtreme ;p
    Czy bez obaw na live to bym nie powiedział, jak grasz na przerobionym to zawsze jest możliwość dostania bana.
    Potrzebujesz port SATA i zasilanie do napędu z xboxa + probe jeśli to napęd z fata
    Niby idzie wypalić na laptopie jeśli jest nagrywarka DL jednak bardziej preferowane są nagrywarki stacjonarne, najlepiej kup przejściówki i Liteon IHAS 124-xx B wtedy wgrasz Firmware Burner Max od C4eva i będziesz wypalał nowe gierki w 100%, jeśli wypalasz tą nagrywarką to niby jest też mniejsze pradopodobieństwo bana na live.
    Jakiego xboxa chcesz przerabiać slima czy jakieoś starszego ?

14. Matiii90

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na razie tylko rozważam taką możliwość, mam slima ze stycznia tego roku, ale w takim wypadku skoro nie mam stacjonarki to mija się to z celem. Myślałem że da się jakoś softwareowo obejść to wszystko i grać z dysku ;)

15. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Jeśli masz slima to musisz integrować w elektronike napędu tzn. robić drill w chipie (Winbond) lub przecinać ścieżki i lutować (MXIC) co jest dosyć trudne jeśli się nie znasz na elektronice, jeśli chcesz możesz spróbować sam, ale zawsze robisz to na własną odpowiedzialność. No właśnie na granie z dysku to tylko RGH które jest dosyć drogie bo ok.250zł, ale płacisz raz i masz spokój z aktualizacjami i wg.. No właśnie co tu czytałem na forum to nagrywarki laptopowe nie spisują się na nagrywaniu gier na xboxa..

Wczytywanie...

Poleć forum