Czy moge dostac bana na drugim konice.

wujcior

Banned
Użytkownik
Więc me pytanie brzmi.Mam dwa konta na x360 jedno do grania offline kiedys grałem na online ale odkiedy wygasła mi promocja to niegram bo nie mam czasu kupic konta gold a drugie jak kumpel przychodzi pograc i przynosi pada gramy we dwuch na niej nie mam zalozonego konta xbl a chciałem zagrac w turnieju gow2 u nas na forum-Jeśli chcem pograc na xbl a mam przerobiona konsole a były grane same oryginały na niej to jest możliwosc bana ?
:ban :confused:
 

rapidman

Użytkownik
Użytkownik
tak dostaniesz bana poniewaz u nich w systemie wyswietla sie ze masz zmienione oprogramowanie a nie czy masz oryginalna plyte czy nie

update: szczegolnie za gow 2 dostaniesz bana bo to jest gra od ms tak jak forza 3 wiec za to ze okradasz ich podwojne to tych pierwszych w kolei banuja
i nie interesuje ich czy masz oryginala akurat tego
 

wujcior

Banned
Użytkownik
Aha dzieki wielkie
 

OmnfG

Użytkownik
Użytkownik
tak dostaniesz bana poniewaz u nich w systemie wyswietla sie ze masz zmienione oprogramowanie a nie czy masz oryginalna plyte czy nie
byles/widziales co sie wyswietla u nich w systemie...?
 

wujcior

Banned
Użytkownik
No własnie bo cos mi tak niepasowało brac porady od świeżaka niejestem pewien. Bez obrazy
 

rapidman

Użytkownik
Użytkownik
poprostu zaufaj

oni nawet wiedza czy nie kombinowales czegos przy chlodzeniu :)

update: moze i swierzak ale tylko na forum a nie w temacie konsol i banow
 

Galagher

Banned
Użytkownik
zgadzam się z rapidman'em kiedys na samym poczatlu banowali ludzi co modyfikowali cos w chlodzeniu :p bana dostaje sie za przerobiona konsole bez roznicy czy grasz pozniej na oryginalach.
btw czy swiezak to oznacza ze sie nie zna? badz jest zlym zrodlem informacji ? Znam gorszych uzytkownikow ktorzy pisza glupoty a maja po 200 cos postow... lol
 

dymek84

Świeżak
Świeżak
Witam mam pytanie jak mam przywrucic gamer tag jezeli nie pamietam swojego maila jaki podalem przy tworzeniu konta ale za to pamietam jakie haslo. moge podlaczyc dysk pod kompa i mam kilka programow ale nie wiem czy mi to cos da przosze o szybka odpowiedz
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
tak dostaniesz bana poniewaz u nich w systemie wyswietla sie ze masz zmienione oprogramowanie [...]
Przyłączam się do pytania kolegi OmnfG. Byłeś? widziałeś? Nie, więc przestań pisać głupoty. Słownik języka angielskiego w łapę i udaj się na forum sceny, tam poczytaj co to powiedzenia ma c4eva - jeśli wiesz kim ten gość jest. Możesz przekopać cały internet i nie znajdziesz ani jednego zdania, które będzie 100% dowodem na to, że Microsoft potrafi wykryć iXtreme. Wszystko do tej pory to spekulacje, ani jednego oficjalnego dowodu przedstawionego przez scenę. Ręce opadają, jak czytam fachowców.
 

Patrycjusz

Użytkownik
Użytkownik
Przyłączam się do pytania kolegi OmnfG. Byłeś? widziałeś? Nie, więc przestań pisać głupoty. Słownik języka angielskiego w łapę i udaj się na forum sceny, tam poczytaj co to powiedzenia ma c4eva - jeśli wiesz kim ten gość jest. Możesz przekopać cały internet i nie znajdziesz ani jednego zdania, które będzie 100% dowodem na to, że Microsoft potrafi wykryć iXtreme. Wszystko do tej pory to spekulacje, ani jednego oficjalnego dowodu przedstawionego przez scenę. Ręce opadają, jak czytam fachowców.
Dowod przedstawiony (jesli kiedykolwiek bedzie) przez scene tez nie jest do konca pewny. To MS musi zajac stanowisko w tej sprawie i poinformowac dlaczego i za co.
 

Natirus

Użytkownik
Użytkownik
c4eva - jeśli wiesz kim ten gość jest.
c4eva to nie wyrocznia i jak dla mnie to przy tej fali stracil zaufanie...
Zapewnial ze firmware jest niewykrywalny, a bany dostaja nawet ludzie ktorzy dopiero kupili przerobione konsole i nawet nie zdazyli odpalic zadnej "kopi zapasowej"
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
c4eva to nie wyrocznia i jak dla mnie to przy tej fali stracil zaufanie...
Zapewnial ze firmware jest niewykrywalny, a bany dostaja nawet ludzie ktorzy dopiero kupili przerobione konsole i nawet nie zdazyli odpalic zadnej "kopi zapasowej"
Nie widzę problemu. Jeszcze dziś może iść kupić PS3 lub zrobić upgrade PC. Kogo obchodzi Twoje zaufanie? Nikogo. To, że trwa walka między Microsoft, a sceną to normalne. Jedni się zabezpieczają, inni to łamią. Nikt, absolutnie nikt nie jest tutaj mądrzejszy, lepszy od drugiego. Na tym polega praca sceny, że ciągle muszą unowocześniać swój system i pracować nad tym, bo Microsoft się broni. Tak jak nie da się stworzyć doskonałego systemu omijającego zabezpieczenia, tak samo nie da się stworzyć doskonałego zabezpieczenia. To co zostało zrobione do tej pory dla milionów posiadaczy x360 jest ogromne. Ty z kolei oszczędzając z pewności pieniądze na 30 tytułach powinieneś chociaż postawić c4eva skrzynkę piwa, bo gdyby nie On, nie byłoby iXtreme, a wiadomo co to oznacza. Stay frosty :p
 

Doujinshi

Użytkownik
Użytkownik
i tak przez 3 lata dalo sie nie tylko grac na piratach (co juz jest OGROMNYM sukcesem) a granie na piratach ONLINE (czego nawe tna pc nie da rady bynajmneij nie na oficjalnych serwerach) to wogole byl KOSMOS. Najbogatsza firma swiata po 3 latach zaczela cos wiecej robic, szok? dla mnie nie. Byc moze c4eva znajdzie nowy sposob omijania bana, jesli nie to i tak nalezy mu sie ogromny szacunek za jego uuiejetnsoci i chec dzielenia sie z innymi. Pomnik itakim ludziom poiwinno sie stawiac a nie zastanawiac sie czy mozna im ufac. Nawet po banie ciagle mozesz grac w kazda gre na xboxie nawe tnajnowsze tylko ze offline, nawet tego na ps3 zrobic nie mozna. Onlien zawsze byl przywilejem ktory latwo stracic i tak xbox jest najtajsza alterantywa do grania w najnowsze gry, nei placisz niz za gry a jest znacznei tanszy od pc. A co do zaufania do sceny i crackerów, to co myslisz ze to ich psi obowiazek dawac ci firmware? ja i tak jestem w szoku ze ciagle sa tacy ludzie jak c4eva czy dark alex (juz zniknal) czy cala reszta sceny ktorzy bezinteresownie daja innym mozliwosc grania za free. Docencie to bo za pare lat to mzoe calkowicie zniknac i nikt nawet nie bedzie pameital co to pirat. Wszystko przez takich ludzi jak na allegro co afiszuja ixtreme jak jakas oficjalna funkcje od microsoftu i gwarantuja granie online, takich powinni pozamykac a dac spokoj prywatnym moderom.
 

vicurencuPL

Świeżak
Świeżak
Może odpowiecie mi na takie pytanie. Czy posiadając jeden profil na dwóch konsolach , jedna przerobiona i zbanowana a druga nie przerobiona, mogę dostać bana na tej nie przerobionej? Profil na karcie pamięci więc przekłada się z jednej do drugiej. Jak to wygląda?
 

Natirus

Użytkownik
Użytkownik
A mnie nie obchodzi ze sa dalej ludzie co bezgranicznie ufaja we wszystko co pisze c4eva. Koles odwalil do tej pory kawal dobrej roboty i chyba nikt nie ma tu zadnych watpliwosci. Ale teraz bany dostaja nawet "wzorowi piraci", wiec cos poszlo nie tak z tym calym iX, a moze z abgx a moze jeszcze z czyms. Na prawde myslisz ze bez c4eva nie bylo by piracenia na x360? Nie bylo by iX, to byl by inny system...
Poza tym c4eva nie potrzebuje od nikogo skrzynki piwa, bo raczej ma zyski z tego co robi...

Nie zrozumcie mnie zle, mam szacun dla sceny, ale z drugiej strony nie jestem naiwny myslac ze robia to bezinteresownie. W jakis sposob maja z tego zyski, bo nie uwieze ze tak poprostu wydaja tyle kasy na konsole do testow, a maja ich odpalonych calkiem sporo w roznych konfiguracjach. Zreszta konsole lamie sie po to zeby zarabiac na ich przerabianiu, wiec nie robmy z nich swietych...
 

Do góry Bottom