1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy mogę grać na koncie kolegi?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kacpimus17, Październik 29, 2013.

1. Kacpimus17

Kacpimus17 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Okolice Częstochowy
    Siemanko, mam jedno pytanie. Czy mogę grać na koncie kolegi, czyli wpisać jego login i hasło, zalogować się, ściągnąć grę, którą on zainstalował na swoim Xboxie z płytki i normalnie grać? Dzięki z góry za odpowiedzi :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomix710

tomix710 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Według mnie jest to nie możliwe bo konto jest przypisane do konsoli. Ale poczekaj na opinię kogoś innego bo mogę się mylić ;)

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka

4. Kacpimus17

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Okolice Częstochowy
    Ok, dzięki :). Czyli trzeba na jakąś sensowną wyprzedaż :p

5. SuperSlimek

SuperSlimek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Możesz grać na koncie kolegi. Co do gier to jeśli gra jest w wersji cyfrowej to da się ją ściągnąć i grać tylko trzeba przenieść licencję konsoli.

6. Kacpimus17

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Okolice Częstochowy
    Ok, dzięki za odpowiedź :)

Wczytywanie...

Poleć forum