1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy mogę grać w GoW3 bez przechodzenia poprzednich części?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez PokerFacowaty, Grudzień 26, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Witam, tak jak w temacie. Czy mogę grać w Gears of War 3 bez przechodzenia poprzednich części. To znaczy, wiem że nikt mi tego nie zabroni ale chodzi o fabułę. W fabułę jestem "wtajemniczony", gdyż czytałem książkę "Gears of War - Pola Aspho" więc wiem o co w tym chodzi. W fabułę i tak nie będę się szczególnie wczuwał, bardziej chodzi o multi i hordę. Tak wiec, czy fabuła poprzednich części jest aż tak ważna, że muszę je przejść obie aby zagrać w 3? Mimo tego że będę grał mniej w Singla niż w Multi lub w Hordę, ale na pewno go przejdę. Z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ADRENALiNA

ADRENALiNA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Małopolska
    Ja przechodziłem bez poprzednich części i zrozumiałem o co kaman.

1 osoba to lubi.
  4. spike1314

spike1314 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraków
    Jeżeli będziesz w ogóle grał w singla to lepiej przejść 1 i 2 wcześniej. Do multi i hordy oczywiście nie ma to najmniejszego znaczenia. W Pola Aspho nie ma raczej żadnych bezpośrednich nawiązań fabularnych do gry, a tak szczerze to znacznie lepiej czyta się książkę mając za sobą część 1 i 2, ponieważ akcja książki z tego co pamiętam umiejscowiona jest czasowo właśnie pomiędzy nimi.

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    nikt nie może Ci zabronić ale jeśli grałeś w serię assassins creed to wiesz doskonale że najlepiej poznawać bohatera od podstaw.
    ja polecam zaliczenie poprzednich części

6. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Czyli lepiej zacznę sobie od 1. co nawet lepiej wyjdzie bo i 1 i 2 są o wiele tańsze, co mi bardzo pasuje. Do zamknięcia.

7. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    a więc zamykam.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.