Czy mogę grać w gry na xbox one bez posiadania xbox 360 w ramach wstecznej kompatybilności?

Adamen24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czy mogę grać w gry na xbox one bez posiadania xbox 360 w ramach wstecznej kompatybilności?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Możesz, a niby czemu nie? Tylko zagrasz w gry, które obecnie są do dane do wstecznej kompatybilności.
 

rafu_007

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Mozesz grac na X One we wszystkie gry dostepne w ramach kompatybilnosci wstecznej z 360.

Ponizej mozesz sprawdzic ktore gry JUZ maja kompatybilnosc wsteczna:
http://www.xbox.com/pl-PL/xbox-one/backward-compatibility
 

Adamen24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Możesz, a niby czemu nie? Tylko zagrasz w gry, które obecnie są do dane do wstecznej kompatybilności.
A czy te gry mogę kupować w wersji pudełkowej czy koniecznie w wersji cyfrowej? Bo kolega mówił, że z pudełka nie będzie działać.
 

diego1028

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A czy te gry mogę kupować w wersji pudełkowej czy koniecznie w wersji cyfrowej? Bo kolega mówił, że z pudełka nie będzie działać.
Twój kolega źle mówi i widocznie nie ma pojęcia na ten temat. Sam grałem na XOne w Wiedźmina 2 i Alan Wake w wersji pudełkowej i wszystko idealnie działało. Więc można grać
 

rafu_007

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A czy te gry mogę kupować w wersji pudełkowej czy koniecznie w wersji cyfrowej? Bo kolega mówił, że z pudełka nie będzie działać.
Info z oficjalnej strony Xbox:
Teraz na konsoli Xbox One możesz grać w coraz większą liczbę gier na Xbox 360. Korzystaj z obu generacji gier na jednej konsoli, zarówno w formie cyfrowej, jak i na płytach, z zaawansowanymi funkcjami, takimi jak DVR z gry oraz streamowanie w sieci domowej w systemie Windows 10.
 

Adamen24

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
OK Dzięki ;)
 

Do góry Bottom