1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy mogę grać w trybie multiplayer?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Nowicjusz, Maj 13, 2010.

1. Nowicjusz

Nowicjusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witajcie! Mam xbox-a 360 arcade z grami Forza 3 i Halo 3 ODST. Posiadam jeden pad, a drugi już zamówiłem w sklepie internetowym. I stąd moje pytanie:
    Czy bez dysku w xboxie, można grać multiplayer (w moim przypadku we dwójkę) w podane wyżej gry? Czy jednak nie i muszę dokupić dysk? Pozdrawiam. :)

PS. Nie mam karty pamięci, do zapisu służy mi pendrive 2GB...

2. Lotnik421 Xbox One

3. konrad767

konrad767 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jasne ze możesz..

4. yondaime332

yondaime332 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Oczywiście ;)... jak na 2 pady to gry muszą mieć takie opcje czyli split screen, a jeżeli przez LIVE to musisz mieć konto Gold, ale na starcie masz 3 profile (= 3 miesiące) z darmo - po miesiącu na każdy profil

5. Werter60

Werter60 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Graj śmiało;)

Wczytywanie...

Poleć forum