1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy mogę nagrywać na zwykłej nagrywarce czy musi to być ihas ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez radek8_85, Październik 24, 2013.

1. radek8_85

radek8_85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak w temacie.
    Od znajomego słyszałem, że gry na konsolę muszą być nagrywane nagrywarką z opcją ihas czy to prawda ? Pytam bo niedługo kupuję konsolę i nie chciałbym złym nagraniem uszkodzić konsoli.

2. Lotnik421 Xbox One

3. piotrz23

piotrz23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ihas to model nagrywarki i ihas 124b jest obecnie najlepszą opcją. Ja nagrywam gry ihasem 124c i smigaja a raz nagralem plyte zwykla laptopowa nagrywarka i tez smiga. Nastepnym razem poszukaj, poczytaj, a nie zakladasz nowy temat. Codziennie jest walkowany podobny temat i to nie tylko na tym forum

Wczytywanie...

Poleć forum