1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy mogę podpiąć konsolę do internetu?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Quba123, Sierpień 28, 2012.

1. Quba123

Quba123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, oddałem niedawno konsolę do przerobienia. Sprzedawca powiedział mi, że wgra mi lt+3.0. Chciałem się was zapytać, czy będę mógł później podpiąć konsolę do internetu, nie chodzi mi o granie online, tylko żeby była w stałym kontakcie z internetem. Gdy zapytałem się o to sprzedawce mówił mi coś o stealth patchach i tu jest problem, ponieważ nie wiem za bardzo co to jest. Prosiłbym Was o odpowiedź na moje pytanie oraz wytłumaczenie mi krótko, ale jasno co to są te stealth patche. Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mrowa522

mrowa522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    Możesz podpinać ale jak pobierasz gry to nagrywaj je na verbatimach używając najlepiej nagrywarki iHas, obrazy zawsze przepuszczaj przez abgx.

1 osoba to lubi.
  4. Quba123

Quba123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Oczywiście nagrywam je na Verbatimach i przepuszczam przez abgx, tylko nagrywam je zwykłą nagrywarką. Czyli bez obaw mogę podpiąć ją do internetu nie martwiąc się o jakieś stealth patche?

5. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Lektura tematu
    click

Miłej zabawy.

1 osoba to lubi.
  6. chudy456

chudy456 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    TELFORD
    Ja nie mam przerobionej ale mój kolega ma i jest wszystko spoko to u ciebie problemu chyba też nie będzie!

1 osoba to lubi.
  7. Quba123

Quba123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    No, dobra najwyżej zaryzykuje trochę ;d Dzięki za odpowiedź wszystkim.

8. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Zamykam

Wczytywanie...

Poleć forum