1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy mogę skorzystać z live golda 3 miesiące po użyciu triala na 14 dni.(xbox one)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez domimura15, Sierpień 9, 2015.

1. domimura15

domimura15 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lipno
    Witam. Parę dni temu wykorzystałem triala na 14 dni który był razem z konsolą. Moje pytanie to czy po skończeniu się aktualnej darmowej subskrypcji mogę skorzystać z tych miesięcy na moim koncie na którym go użyłem lub na 3 2 innych. Aktualnie na konsoli logowane było tylko jedno konto.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Tak

domimura15 lubi to.
  4. domimura15

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lipno
    Jeśli nie posiadam karty kredytowej i nie będę posiadał są jakieś inne sposoby aby aktywować ten miesiąc? Mogę prosić o jakieś różne sposoby dostępne w każdym miasteczku , mieście itp. ? Słyszałem coś o groszach na poczcie itp. Bardzo proszę o pomoc.

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1873
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak przyniesiesz na pocztę woreczek grosików to babka na poczcie poda Ci swoją kredytówkę żebyś mógł dostać golda na miesiąc .

A tak na serio to bez karty tego nie zrobisz, z tego co wiem to na necie można zrobić jakąś wirtualną kartę kredytową i takową przypisać do konta ;)

6. domimura15

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lipno
    A grozi to karą czy coś w tym stylu ?

7. mrok

mrok Ryżownik Ryżownik Użytkownik

Polubienia:
    1086
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Trzy lata wiezienia w zawieszeniu na dwa.

wojek_gacek lubi to.
  8. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    i kastracją w przypadku samców :p

wojek_gacek lubi to.
  9. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    @up @up chłopaki wy to potraficie ludzi pocieszyć ^^

10. domimura15

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lipno
    Aaa wirtualna karta kredytowa . Myślałem że chodzi o te generatory itp. . No cóż ale jeślii ktoś w tych generatorach zrobi sobie taką kartę i przypisze do konta to ten miesiąc zadziała? Potem odrazu by się usunęło te dane i anulowało automatyczne odnowienie.Co o tym myślicie i czy właśnie po tym mogą być te kary śmieszki :D ?

Ostatnia edycja: Sierpień 11, 2015
  11. kuleczka91

Polubienia:
    1873
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie stać Cie na golda miesięcznego za 22zł? Serio?
    Kup se konto gotowe z goldem na allegro i nie bedziesz miał problemów wydasz bagatela bo aż 4zł! No, ale jak to polak...za darmo lepiej ;)

12. domimura15

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lipno
    Jeśli nie znasz mojej sytuacji finansowej to proszę cię nie wyskakuj tutaj z takimi odpowiedziami i głupimi stereotypami. Nie wiem jak ty ale ja będę studiować i każdy grosz jest dla mnie ważny. Wiesz ile to jest kasy? Kawalerka , jedzenie , ciuchy , bilety materiały itp. Proszę cię jeśli następnym razem masz zamiar odpowiadać to na temat.

13. kuleczka91

Polubienia:
    1873
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Serio? A na konsolę Cię było stać? Nie bądź śmieszny :) A 4zł na allegro miesięcznie to majątek jak nie wiem...:)

14. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Takie wycieczki osobiste naprawdę nie są potrzebne. Kolega tylko zapytał a nie kazał analizować jego sytuację. A po drugie... a co Polak? Przecież każdy wolałby dostać coś taniej lub za darmo. Pierwsza lepsza promocja w sklepie za granicą i przekonasz się że ludzie walczą o przecenione rzeczy jak lwy. No pewnie to Polacy na emigracji idąc za Twoim tokiem rozumowania. Jak inni mają Nas traktować dobrze skoro sami tego nawzajem zrobić nie potrafimy..

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

15. kuleczka91

Polubienia:
    1873
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie trzeba jechać za granicę żeby wiedzieć, że ludzie się na wszystko rzucają jak zwierzęta ;)

16. petroz

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Weź nie bądź śmieszny ze swoimi wywodami. Na live 4zł cię nie stać, a na gry tak? Konsola pobiera do 100W więc po godzinie zabawy będziesz uboższy o 0,1kWh. Jako, że będziesz studiował to założę, że będziesz grał po ok 2-3h dziennie, co daje ok 6,2kWh miesięcznie. To aż ~6zł miesięcznie. Skoro nie stać cię 4zł miesięcznie na live, to co nieboraku zrobisz z takim kosztem? Może od razu sprzedaj konsolę? Będzie na kawalerkę, jedzenie, ciuchy, bilety no i będziesz rzeczywiście studiował a nie opierdzielał się przed konsolą...

kuleczka91 lubi to.
  17. domimura15

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lipno
    Myślisz że sam kupiłbym sobie konsolę ? Mam rodzeństwo które od dawna marzyło o tego typu bajerze. Pieniądze były odkładane przez moich rodziców zarówno na moje studia jak i konsolę dlatego zakończmy już tą dyskusję. 3 miesiące to już 70 złoty które mogę przeznaczyć na coś ważniejszego a jeśli mam szansę wykorzystać coś co mi się należy dlaczego mam tego nie zrobić ? Jeśli wiecie coś na temat tego czy to zadziała czy są jakieś przewidziane ostrzeżenia proszę dajcie mi znać a nie piszcie jaką to cebulą jestem.

Kolego nie muszę mieszkać w kawalerce. Wymieniałem tylko przykłady. Zawsze mam szansę mieszkać w akademiku ale miejsc jest mało i nie wiadomo jak potoczy się sprawa z dojazdami kolegów.Nie wiesz gdzie konsola będzie się znajdować a wpieprzasz się tutaj z swoją matematyką.Gry które mam znajdowały się razem z konsolą i rodzeństwo za swoje odłożone pieniądze coś sobie dokupi. Dodatkowo rodzice nie mają zamiaru już nic dokupować do konsoli gdyż i tak wydali sporo. To co piszecie jest tak strasznie chamskie że masakra. Na moim profilu widnieje ranga świeżak więc do cholery skąd mam wiedzieć o jakimś 4 złote na allegro.Zakończmy tą dyskusję bo i tak wiecie o mnie chyba już za dużo. Proszę o pomoc z wcześniejszymi pytaniami. Pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Sierpień 11, 2015
  18. petroz

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    W takim razie odwołam się do bezpośrednio do twojego pytania. Nie ma nic w tym świecie za darmo.

Należy się pierwszym 3 profilom założonym na konsoli pod warunkiem, że podadzą informacje rozliczeniowe. Skoro będziesz studiował to i tak prędzej czy później będziesz musiał założyć konto z kartą debetową i będziesz musiał najpewniej płacić za prowadzenie tego konta czy to w postaci opłaty miesięcznej czy opłaty za kartę. Zawsze coś ściągną...

Żeby założyć sobie wirtualną kartę kredytową musisz podać dane. U naszych rodzimych dostawców jest możliwa tylko karta w mbanku bodajże. Za nią też trzeba zapłacić (o ile nie trzeba też otwierać rachunku). Jeżeli wybierzesz jakiegoś zagranicznego dostawcę to musisz posłużyć się fałszywymi danymi i już łamiesz regulamin (bo podajesz się za kogoś kim nie jesteś). Czy wiąże się to z karami? Może co najwyżej z kacem moralnym, o ile posiadasz jeszcze moralność. Ani M$ ani dostawcy takich kart raczej nie będą ścigali cię po internetach, a konto po 3 miechach po prostu zostanie albo zablokowane albo (o ile wyłączysz subskrypcję) po prostu przestanie być GOLD. Problem pojawi się jak po N miesiącach/latach zechcesz zmienić informacje rozliczeniowe na takim koncie (o ile będziesz z niego korzystał) i okaże się że nie jesteś John Doe tylko jakiś Kowalski... w takim wypadku będziesz musiał najpewniej założyć nowe konto i pożegnać się z dotychczasowym.

Jeżeli chcesz być stricte uczciwy a nie stać się na prowadzenie konta to odkładasz z innych uciech i kupujesz live za 20-30zł w formie prepaid.

kuleczka91 lubi to.
  19. kuleczka91

Polubienia:
    1873
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A to co za różnica jaką masz rangę? Nie potrafisz na allegro wpisać xbox live gold 1 miesiąc i przejrzeć oferty? Za ciężko z myśleniem czy jak? Nie wiem jak chcesz sobie dać radę na studiach z myśleniem pod górkę ;)
    A następną rzeczą jest to, że M$ przed dodaniem karty pobiera z niej 3zł w celu sprawdzenia danych, co prawda jest ta kwota zwracana, ale musi znaleźć się na koncie, bo nie każdy bank da Ci debet ;)

mrok i petroz lubią to.
  20. petroz

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Tak jak @kuleczka91@kuleczka91 napisała. Nie prowadzimy tej ostrej dysputy bo jesteś świeżakiem. Prowadzimy ją ponieważ nie potrafisz korzystać z opcji szukaj czy google/allegro. To są podstawowe umiejętności w internecie, które de-facto na studiach są niezastąpione ;)

Wszystko o co pytasz z powodzeniem znalazłbyś w 5-10minut przeszukując czy to tematy na forum czy google, o allegro nie wspominając.

21. domimura15

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lipno
    Po pierwsze nie kupuje na allegro ( w sensie nigdy nie wchodzę ). Po drugie jak już miałem zamiar kupować live golda to tylko w sklepach w moim mieście a nie jakieś profile( nie miałem o nich pojęcia).Po 3 sądzę że masz jakiś problem z sobą gdyż usiłujesz mnie ośmieszyć , wyżyć się itp. Nie chcę cię obrazić ale ty już mnie obraziłaś. ;)

Wczytywanie...

Poleć forum