1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy mogę sprzedać konto live gold ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Excalibue, Sierpień 14, 2011.

1. Excalibue

Excalibue Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłem konsole i dodatkowo dostałem konto live gold opłacone na 2 miesiące. Mogę je jakoś sprzedać ? Będzie mi potrzebne , dodając, że konsoli nie będę podłączał do internetu ?Jeżeli da się sprzedać to proszę o przybliżoną kwotę. Allegrowicz dodał mi również dysk, ale z tego co wyczytałem mogę wgrywać na niego nawet kopie zapasowe ( Mam zamiar zastosować najnowszy LT+ ). Prosiłbym jeszcze o potwierdzenie tego. Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie zakładaj 2 tematów.
    Nie da się sprzedawać już aktywowanego GOLDA.

4. Excalibue

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie zakładam dwóch tematów, tamten poleciał za niewłaściwy dział. Chciałem zaznaczyć, że dalej jestem ''świeżakiem'' w sprawach xboxa, choć rangę nową dostałem.

5. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    KOGO obchodzi, że czujesz się świeżakiem? Tematy masz pisać już poza działem świeżak.

6. Excalibue

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie ucz mnie co mam robić, bo nie od tego tutaj jesteś. Przypomnę. Masz rangę użytkownika i twoim zadaniem jest odpowiadanie, ewentualnie pytanie a nie prawienie mi co mi wolno, co nie wolno. Kogo obchodzi, że czujesz się kimś więcej ? No właśnie. Na przyszłość, trochę więcej kultury, nie mam 15 czy 20 lat, by zwracano się tak do mnie.
    Zapewne dla wielu z was mógłbym być ojcem.
    Pozdrawiam.

7. arcoss

arcoss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tobie się chyba fora pomyliły, tato.

8. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0