1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy mogę tak zrobić, aby mieć grę od kolegi?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kacpimus17, Kwiecień 17, 2014.

1. Kacpimus17

Kacpimus17 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Okolice Częstochowy
    Witam! Chcę się zapytać jak mogę bezpiecznie ściągnąć sobie z konta kolegi na moje konto gry i dodatków do gry. Chodzi o to, że kolega udostępnia mi swój login i hasło do konta, ja w tym czasie się loguje i nie wiem czy pobrać to od razu czy przenieś licencję. Chcę tak to zrobić, abym nie dostał bana. Dzięki za odpowiedzi!

2. Lotnik421 Xbox One

3. geohound

geohound Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gliwice, Poland, Poland
    Powiedz wprost, że chcesz grę z allegro ;) Gdzieś tu już o to pytałem, ale nie dostałem jednoznacznej odpowiedzi.

4. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Dostaniesz bana od razu jak podłączysz konto poleci o tak ========> siuppppppppppp . A tak poważnie tematów na forum o tym nie brakuje poszukaj .

Wczytywanie...

Poleć forum