1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy mogę tym zrobić kopię oryginału

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez aasci, Styczeń 5, 2013.

1. aasci

aasci Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Kupiłem dzieciakom konsolkę z kilkoma oryginalnymi gierkami. Po tym jak widzę, w jaki sposób się z nimi obchodzą, długo one nie pociągną, więc chciałbym zrobić kopie posiadanych gier. Konsolkę mam przerobioną na flash LT+3.0 z wgranym najnowszym update dashboard'u (ponoć) więc kopie gier ma czytać. Kupiłem napęd do kompa na allegro: Lite-On Super AllWrite DVD+/-RW 24x REV. B, SATA, BLACK z programem NERO 9. Wg opisu aukcji NAGRYWARKA POSIADA WGRANY NAJNOWSZY FIRMWARE IXTREME Burner MAX który umożliwia wypalanie płyt 8,7GB, w tym xboxa.
    Próbowałem skopiować grę programem NERO i IMGBURN i tworzy mi się obraz płyty 128mb, który wg mnie jest zbyt mały. Szukałem postu podobnego już kilka godzin i nie mogę niczego "dopasować...
    Co robię źle, czy sprzęt jest do niczego, liczę bardzo na Waszą pomoc...

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Czy mogę tym zrobić kopię oryginału

Nie zrobisz kopii oryginalnej gry w ten sposób. Tylko podpinajac napęd od xboxa do pc ( z wgranym fw 0800). Prościej będzie pobrać te gry.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

4. aasci

aasci Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupując napęd na allegro, napisał że będzie widział pliki z grą z xboxa bo jest ixtreme, dzięki czemu miał przegrywać gry... Czyżby mnie oszukał?? :-(
    A jest jakaś możliwość przegrać płytę za pomocą samej konsolki?

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Wczytywanie...

Poleć forum