1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy mogę zaktualizować Dashboard?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mata10, Listopad 8, 2012.

1. Mata10

Mata10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Banino (za Gdańskiem)
    Witam,
    Byłem dzisiaj w serwisie zaktualizować swoją przeróbkę z LT+ 2.0 do LT+ 3.0. Wszystko pięknie do czasu powrotu do domu. Ja z serwisantami umawiałem się również na zaktualizowanie Dasha, z tego powodu że boje się że jeśli go zaktualizuje, to stracę przeróbkę. Mam Dashboard w wersji: 2.0.13604.0 wydaje mi się że nie powinienem stracić przeróbki, ale wolę nie ryzykować. Czy ktoś może mi pomóc? Oczekuję odpowiedzi czy mogę spokojnie aktualizować Dasha z Pendrive, czy muszę składać reklamację. Wolałbym samemu zaktualizować Dasha do najnowszej wersji poniewarz mam już Assassin's Creed 3 i Fife 13. Z iHasem mam jeszcze mały problem, gdyż sprzedawca w sklepie się pomylił i dostałem wersję D :cower: oczywiście dostrzegłem to dopiero kiedy napęd podłączyłem do komputera. Coś pechowy ten dzień.

Z góry dziękuję za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mustangx

mustangx Banned

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Odp: Czy mogę zaktualizować Dashboard?

normalnie aktualizuj

Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2

4. Mata10

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Banino (za Gdańskiem)
    A jaką mam pewność że nic się nie stanie? I czy mogę od razu do najnowszej wersji?

5. mustangx

mustangx Banned

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Odp: Czy mogę zaktualizować Dashboard?

nic sie nie stanie na 100%

Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2

6. Mata10

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Banino (za Gdańskiem)
    Ok. Wielkie dzięki, jutro zabieram się za robotę ;)

Wczytywanie...

Poleć forum