1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy moge ze sobą łączyć UFC Personal Trainer i Your shape fitness evolved?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mata10, Listopad 27, 2011.

1. Mata10

Mata10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Banino (za Gdańskiem)
    Witam,
    Mam pytanie gdyż do okresu po świętach i przed nowym rokiem bardzo chciałbym zgubić swój brzuch gdyż wtedy jadę z znajomymi do Aqua Parku. I już po jutrze zacznę trening z UFC Personal Trainer na Kinecta, Planuję dać z siebie wszystko gdyż jak mam na sobie koszulkę to wydaje się że jestem chudy. I czy to coś da jeżeli do tego dołożę Your Shape Fitness Evolved? I nie chcę odpowiedzi typu po co na to wszystko wydawać kasę bo przecież można na jednym schudnąć. Ja mam LT+ 2.0 gry mi się ściągają w jedną noc a mi naprawdę bardzo zależy żebym na basenie wyglądał bardzo dobrze i żeby mi mięśnie trochę urosły.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Idź na siłownie, przejdź na dietę. Skakanie przed tv niewiele tu pomoże...

4. Kozi3214

Kozi3214 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Okolice Wrocławia
    Wyjdź na dwór, a nie slęcz przed konsolą:D
    Meczyk w nogę,meczyk w kosza wieczorkiem bieganie, jakaś siłownia i brzuszek znika:D

5. damspi

damspi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No mi się wydaje, że jak masz możliwość pobrania tego w tak szybkim tempie to jest do dobry pomysł. Jak śnieg spadnie to nie chce się biegać a takie coś może być zimowym urozmaiceniem czasu z dodatkowymi korzyściami dla ciała. Nie powiem, że po takim czymś nauczysz się walczyć ale mięśnie brzucha i inne partie na pewno wzmocnisz. Wnioskuje to po trailerach które oglądałem, ponieważ sam jestem zainteresowany tym produktem.

6. Mata10

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Banino (za Gdańskiem)
    ok. dzieki wszystkim a na dworze to nie mam mozliwosci. ale ta oststnia wypowiedz bardzo mnie zainteresowala. awiec sciagne te dwie gry

7. kondziu16

kondziu16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    A6W nie mówi ci to coś? Aerobiczna 6 Weider'a bardzo dobre ćwiczenia na brzuch ale pamiętaj abyś nie siedział za długo przed konsolą i ograniczaj słodycze to brzuszek gwarantowany i pamiętaj abyś też wychodził grać w nogę kosza itp.

8. Mata10

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Banino (za Gdańskiem)
    Dzięki Wielkie w noge gram ciągle w tygodniu przed konsolą nie siedzę, ale jednak myślę że UFC albo Your Shape może mi pomóc to zrobić szybciej. I fajnie że z Xbox Forum zrobilismy forum o odchudzaniu :p

Wczytywanie...

Poleć forum