1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy mogę zostać zbanowany w takiej sytuacji?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez draker, Grudzień 11, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. draker

draker Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Posiadam nieprzerobionego Xboxa 360. Niedawno przyjechał do mnie brat ze swoją przerobioną konsolą i różnymi grami, a że oboje posiadamy tą samą wersję kolorystyczną, to o pomyłkę nie było trudno, gdyż ustawiliśmy je obok siebie. Zresztą, to nie ważne, przechodząc do sedna sprawy: przez przypadek wsadziłem nieoryginalną płytę z WWE Smackdown vs Raw 2011 do mojego nieprzerobionego Xboxa i ją włączyłem. Oczywiście nie odpaliła się (uruchom film dvd, czy coś podobnego, po włączeniu tylko czarny ekran). Czy po takim czymś grozi mi ban na Xbox Live? Szczerze mówiąc wolę już wiedzieć, bo nigdy nie miałem zamiaru przerabiać konsoli ze względu na to, że pracuję i z pieniędzmi nie mam problemu, a jeśli mam zostać zbanowany, to konsolę bym sprzedał i kupił nową.

Rozumiem, że raczej nie jest to typowy problem, ale mam nadzieję, iż ktoś będzie o tym coś wiedział. Z wyszukiwarki oczywiście korzystałem, lecz zbyt dużo wyników sensownych nie otrzymałem. Proszę o szybką odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. #PCMR

#PCMR Ryżownik V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    177
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Opole
    Spokojnie, nic Ci nie grozi!
    To tak, jakbyś pustą płytę wsadził - po prostu nie odczyta. Nie ma się czym martwić :)

4. draker

draker Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję za wyjątkowo szybką odpowiedź. A już się martwiłem :)

W takim razie temat do zamknięcia, chyba, że zostawiacie je otwarte.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum