1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy mogge nagrywać ??

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez pauleta150150, Styczeń 8, 2009.

1. pauleta150150

pauleta150150 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    K-ce (EPKT)
    Mam problem posiadam laptopa HP Pavilion DV6000 T5520 centrino WAWA negocjacja (515692948) - Aukcje internetowe Allegro mam w nim nagrywarke napęd optyczny DVD+/-RW DL
    (Lightscribe Super Multi)
    czy moge nagrywać gry na xboxa 360??

napewno podziękuje!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. kubaj

kubaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gliwice
    Wiesz nie polecał bym ci DVD w noteboku jest słabe sam mam Hp pavilona i nagrywalem koledze to napęd mu świrował.

4. cage900

cage900 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    sciągnij gre, spróbuj nagrać, jak plyta przejdzie weryfikacje powinno być ok, inaczej sie nie dowiesz, tym że to laptop to sie nie przejmuj mam starszego niz ty a nagrywa ładnie póki co

Wczytywanie...

Poleć forum