1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy mój dysk do xboxa jest oryginalny od M$???

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dadas123456789, Wrzesień 7, 2013.

1. dadas123456789

dadas123456789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    posiadam xboxa z rgh i dysk 120 gb ale w obudowie od 60 i nie wiem czy jest on oryginalny, tzn czy został on dedykowany przez M$ własnie dla xboxa 360. Jak to sprawdzić?? jakiej firmy są dyski dodawane przez M$ do konsoli?? Mój jest firmy hitachi 120 gb

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Hitachi nie były dawane jako oryginalne dyski a ty masz rgh więc w czym problem ?

4. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Były :)

5. dadas123456789

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    chciałbym zwyczajnie wiedzieć czy jest on oryginalny gdybym chciał go kiedyś sprzedać to nie chce nikogo w błąd wprowadzić, a po 2 ta wiedzia sprawiłaby że będę się czuł lepiej

ok;] więc jest jakaś szansa. A jest jakiś sposób aby się dowiedzieć czy on jest oryginalny? Doyślmam się że najłatwiej podłączyć do xboxa bez rgh ale takim nie dysponuje, więc może jest inny sposób??

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie ma

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

7. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Pod RGH nie można czasem dać dowolnego dysku bez przerabiania? Jak tak, to może być zwykły Hitachi 2,5 cala.

Sent from my Lumia 710 using Tapatalk

8. dadas123456789

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    nie o tym jest mój temat, pod rgh wiem co można podłączać, zwyczajnie chciałbym go sprzedać i potrzebuje się dowiedzieć czy jest oryginalny, bardzo proszę o odniesienie się jedynie do mojego zapytania, a nie offtopic

9. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Nie wiedziałem,że Hitachi były dawane jako oryginalne. Sorry za wprowadzenie w błąd.

10. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    hitachi i sage coś tam były... można jeszcze przystosować niektóre wd i też bd działać jak oryginał

Wczytywanie...

Poleć forum