1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy mój IHAS jest uszkodzony?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jack.bauer, Styczeń 12, 2013.

1. jack.bauer

jack.bauer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłem IHAS 124-19B na Allegro, wgrany BURNER MAX.
    Sprzedawca chwalił się że jego nagrywarka nagrywa na wszystkich płytach DVD R+DL, nie tylko na Verbatimach.
    Okazało się że nagrywa tylko na Verbatimach. Niby to nie problem, ale teraz nie wiem czy z nagrywarką jest wszystko ok.
    Przy próbie nagrania innych płyt DL np. Platinum nagrywanie dochodzi do 50% a potem wyskakuje error. Nie nagrywa drugiej warstwy.
    Nurtuje mnie pytanie czy to normalny objaw? Myślałem że jak wgrane jest Fw pod Verbatim to nagram na Platinum ale nie w 100% tylko "truncate" a tu taka niespodzianka. Nawet XGD2 muszę nagrywać na Verbach bo na Platinum nie nagrywa drugiej warstwy. Czy ktoś może potwierdzić że po wgraniu FW pod Verbatim IHAS nie przyjmie innej płyty DL? A do tego że sprzedawca wciska kit z tym że można nagrywać na wszystkich płytach to już doszedłem dzięki temu forum.
    Dodam że na Verbatimach jest wszystko w porządku (weryfikacja w IMG Burn i instalka na dysku konsoli, płyty przechodzą weryfikacje w konsoli)

2. Lotnik421 Xbox One

3. harrymason88

harrymason88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    BDG
    Albo nagrywa na verbatim,albo na platinum czy innych plytach zalezne od tego dla jakich plytek wgrany masz firmware.
    Wgraj firmware dla platinum i po problemie a i czy nagrywasz dobrze ust.imgburn?
    Ok skoro na verbatim nagrywa to imgburn ust.dobrze:)

4. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Chyba sam sobie odpowiedziałeś?

5. jack.bauer

jack.bauer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki panowie!
    Byłem naiwny i uwierzyłem sprzedawcy że nagrywa na wszystkich płytach.
    Swoją drogą już zmienił na allegro konto i dalej sprzedaje IHAs-y ale już bez tej ściemy.

Wczytywanie...

Poleć forum