Czy moj xbox ma wystarczajaco miejsca (uwaga, bo są zdjęcia, może pakiet pożreć)

schreder

Banned
Witam. Moglibyscie mi powiedziec czy wg was moj xbox ma wystarczajaco duzo miejsca zeby sie nie przegrzac? Dalem plyte zebyscie lepiej widzieli ile ma miejsca ( za konsola jest miejsce na dwie plyty przy sobie).

 

Sanrajs

Użytkownik
Użytkownik
Powinno być wystarczająco ale u mnie np leży na podłodze, gdzie jest o wiele więcej przestrzeni wokół. Btw Skazani na Shawshank - genialny film :D
 

schreder

Banned
Powinno być wystarczająco ale u mnie np leży na podłodze, gdzie jest o wiele więcej przestrzeni wokół. Btw Skazani na Shawshank - genialny film :D
Dzięki za odp. Co do filmu, to się zgadzam w 100%.
 

akwarium25

Banned
jakby to był slime to było oki. ale niestety to jest fat i styłu ma mało miejsca.
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Też mi się wydaje, że za mało miejsca ma.
Po dłuższym czasie, Twój Xbox może źle skończyć.

Radziłbym Tobie znaleźć mu troszkę więcej wolnej przestrzeni. ; )
 

akwarium25

Banned
ustawienie idealne do slimki:). w facie się chłodzi głownie tylem.gpu mu się może przegrzać i co idzie za tym rrod 0020. i pomysl z taka ilością urządzeń na jednej półce też nie udany według mnie.
 

schreder

Banned
Chyba te dvd wywale, zawsze będzie miał luźniej. Dawno już z dvd nie korzystałem, a mogę podłączyć laptop przez hdmi żeby oglądać. Dzieki.

@EDIT
Dziś go zostawiłem włączonego przez 2h z włączonym PES 2010 (siedział w menu) no i obudowa ogólnie była maksymalnie lekko ciepła (a raczej powietrze co z tyłu wylatywało). Fakt, że jak się gra, a nie stoi w menu to większą temp. na pewno osiąga.
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
ja mam podobnie xboxa od 2lat może minimalnie więcej z tyłu ma miejsca i nic się nie dzieje (mowa o JASPER)
 

schreder

Banned
No ja cisne w PGR już z 30min, zobacze zaraz czy się nagrzał. Lepiej patrzeć od dołu jak się nagrzał czy od góry?
 

misiek12m

Użytkownik
Użytkownik
Głównie tylny wlot powietrza. A to jasper?

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Jest ok. Ja ja miałem podobnie ustawioną konsole we wnęce przeszło 2 lata i konsola chodzi :)
 

ZDZISIU222

Użytkownik
Użytkownik
Przegrzać się nie powinien jeśli to Jasper ale osobiście radziłbym Ci go położyć na bardziej stabilnym podłożu niż dekoder, przy nowszych grach nawet jak zainstalujesz je na dysku to napęd będzie chodził ze 2 minuty, a wtedy konsola trochę wibruje i może zmienić położenie, a nawet niewielkie przesunięcie xboxa w czasie gdy on mieli płytę to dość duże ryzyko, że i krążek będzie cały porysowany i sam napęd się zepsuje (tzn. będzie czytał płyty ale je rysował)
 

schreder

Banned
To Jasper. Raczej nie widziałem, żeby tak wibrował, żeby aż latać.
 

ZDZISIU222

Użytkownik
Użytkownik
To Jasper. Raczej nie widziałem, żeby tak wibrował, żeby aż latać.
Grałeś w jakieś gry wydane po wrześniu 2011r.?
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
chodzi o to że po kliknięciu uruchom jak masz zainstalowaną na HDD grę XGD3 to napęd chodzi z 2minutki zanim będzie cisza, ale wg. mnie konsola nie wibruje aż tak żeby przestawić swoje położenie, za duża masa jest.
 

madluxx

Użytkownik
Użytkownik
Wywal tylną ściankę z tej półki żeby ciepłe powietrze nie cyrkulowało wokół konsoli.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Wypowiada sie tu ktos z wiedza? Wedlug co stanie sie knsoli po przegrzaniu? Odpowiedz wylaczy sie zapala sie dwie czerwone diody, gdy temp zostanie wyrownana konsole bedzie mozna ponownie wlaczyc. Pojawi sie komunikat o duzej temp. Nie mylcie przegrzania z uszkodzeniem. Barsziej martwi mnie twoj dekoder nie ma otworow z gory? Jest to jakis staroc lecz sprawdz, najwyzej zamien miejsce dekoder,na konsoli

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

schreder

Banned
@UP
Ten staroć to roczny PVR z wbudowanym dyskiem 500GB i nie ma żadnych wylotów od góry. Nie będę szafki demontował . Wywalę dvd ten srebrny i powietrze będzie miało więcej mniejsca, żeby od góry uciekać.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Szafki nie ma po co demontować z tyłu bo miejsca jest wystarczająco :)
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Wszystko masz ok nie ma co się przejmować.ale jak już się boisz to lepiej konsole rozbiez i z kurzu wyczyścić to większy problem jest niż gdzie ona stoi

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

Do góry Bottom