1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy moją nagrywarką mogę angrywać gry lt 3.0?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Damian Salamon, Grudzień 14, 2012.

1. Damian Salamon

Damian Salamon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielawa, Poland
    Tak jak w temacie, mam xboxa z lt 3.0 a moja nagrywarka w laptopie to: HL-DT-ST DVDRAM GT30N ATA

Czy da radę nagrywać gry pod lt 3.0 na tej nagrywarce? Jak tak do z jaką prędkością?

Jeśli nie da rady nagrywać nowych gier to kupię LITEON DVDRW 24x SATA iHAS124-19 B ale mam kolejne pytanie co zrobić by podłączyć tą nagrywarkę pod laptopa?

pozdrawiam :)

@edit

Jeszcze jedno pytanie, koleżka ma xboxa z JTAG napęd w konsoli to samsung z LT 2.01 czy pójdą na niej gry z LT 3.0?

2. Lotnik421 Xbox One

3. NIKODEMUS

NIKODEMUS Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żywiec, Poland
    Odp: Czy moją nagrywarką mogę angrywać gry lt 3.0?

Lepiej kupić od razu ihasa i przejściówke usb sata ale w miarę porządna nie za kilka złoty, gry nagrane pod lt3 nie pójdą na lt2

Wysłane z komórki pod schodami :)

4. Damian Salamon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielawa, Poland
    Ok a co z tym JTAGiem i lt 2.0.1?

5. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    mam podobna nagrywarke w laptopie tylko wersje gt20n i nagrywala normalnie oczywiscie ihas jest lepszy , nie wszystkie gry nagrasz jest chyba 6 gier z zabezpieczeniem civ i one napewno ci nie pójdą reszta tak no i czoywiscie do grania off takowa nagrywarka

6. NIKODEMUS

NIKODEMUS Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żywiec, Poland
    Odp: Czy moją nagrywarką mogę angrywać gry lt 3.0?

To jest wcześniejszy brat rgh wystarczy przerobić obraz ISO i wrzucić na dysk konsoli i pójdzie lub odrazu pobierać przerobione gry zawsze są odpowiednio opisane

Wysłane z komórki pod schodami :)

7. Damian Salamon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielawa, Poland
    No ok ale dalej nie wiem jednej rzeczy czy Gry na różnych stronach co mają w podpisie LT 3.0 pójdą na konsoli która ma lt 2.0.1?

ps. dzieki wafel za odpowiedź bo już się martwiłem że będę musiał wydawać kasę na nagrywarkę :)

8. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Jak kolega ma JTAG to gra bez płyt, więc nie wiem skąd Twoje pytanie czy pójdzie na 2.01.
    A jak myślisz o podmianie swojego napędu na napęd samsunga to zapomnij to nie przejdzie, XGD3 na tym nie ruszy...

9. Damian Salamon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielawa, Poland
    Ok wszystko jasne lecz mam jeszcze pytanie czy na gry pod lt 3.0 da rade przerbić tak żeby działały na JTAG?

10. RockerPL

RockerPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak da się znajdź poradnik jak nagrać (skonwertować) na jtag'a i zrób tak z tą wersją na lt 3.0 (masz obraz iso, nie usunąłeś ?)

11. nexus132

nexus132 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    jak taką nagrywarką nagrywam ATAPI iHAS 124 to zmniejsza się prawdopodobieństwo zbanowania ?

12. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Jesli rewizja b, do tego flash pod plyty na ktorych nagrywasz to tak, zmniejsza sie.

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum