1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy moja nagrywarka nadaje się do wypalania?

Temat na forum 'iHAS' rozpoczęty przez ShAdOw95, Wrzesień 18, 2013.

1. ShAdOw95

ShAdOw95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wojkowice
    Witam. Mam nagrywarkę TEAC DV-W28S-R S.0C (E:) (ATAPI) laptopowa i tu moje pytanie. Czy ta nagrywarka nie jest aż taka najgorsza? Podczas próby wypalania gry XGD3 (GTA V) a dokładnie DVD2 miałem problemy typu I/O Error w IMG Burn. Co dziwne raz przy 50% (najczęściej) raz przy 70% i miałem też przy 20%. Piszę tu bo w dziale o IMGBurn nikt mi nie pomógł a nie mam zamiaru czekać pół wieku. Myślę, że to dobry dział. Nagrywałem gry na płytkach Esperanza DVD+R 8,5GB i już ponad połowę zmarnowałem. 4 gry wypaliły się prawidłowo na 10 płytek. Przeważnie jest tak, że gdy pierwszy raz wypalam to wyskakuje error przy 50%, wkładam następną płytę i wypalam = Infinito. No i później po jakimś tam czasie znów chcę wypalić i zaś za pierwszym podejściem nie chce mi wypalić i wyskakuje error, później wkładam następną płytkę i wypala do końca. W czym może być problem? Chyba kupię Verbatimy DVD+R i jeszcze na nich sprawdzę, a jak zaś będzie to samo? I zmarnuje verbatima? Szkoda kasy.

Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum