1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

czy monitor ktory kupuje pasuje do konsoli?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dawid28081994, Sierpień 1, 2011.

1. dawid28081994

dawid28081994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam zamiar kupić monitor SAMSUNG 940 BW . Czy wie ktoś jaki będzie efekt po podpieciu do niego xboxa kablem hdmi>dvi? Czy obraz bedzie zajmowal całą powiezchnie ekranu i czy bedzie w hd? Czy moze lepjej do niego uzyc kabla component>vga+audio. Pytam bo nie chcem "kasy wyzucic w błoto".

2. Lotnik421 Xbox One

3. batorzajac

batorzajac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    z tego co wiem obraz pownien być, HDMI to tak naprawdę DVI tylko z inną wtyczką i 6 kanałami audio. przez DVI nie przesyłasz dźwięku. tak będzie w HD, to sygnał cyfrowy, na pewno lepszy niż component czy d-sub.

4. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Ja mam podlaczonego do 25 cali monitor. DVI, a nastepnie optical do kina domowego :)
    Monitor moze byc kazdy, tylko znajdz kabel z hdmi>dvi chyba ze masz wejscie hdmi w monitorze

Wczytywanie...

Poleć forum