1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy możecie polecić mi ten monitor? ...

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Pirat Barnaba, Luty 13, 2009.

1. Pirat Barnaba

Pirat Barnaba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kłodzko - Dolnośląskie
    Witam. Od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu monitora. Zaznaczam, że nie interesują mnie telewizory, ponieważ jak na razie nie stać mnie na dobry telewizor do konsoli :). Zaznaczę też, że nie mam dużego pokoju i gram w średniej odległości od monitora. 22" powinny spokojnie wystarczyć. Poniżej podaje link do wypatrzonego przeze mnie monitora. Wyraźcie swoje opinie na jego temat. Może sami znajdziecie coś lepszego w podobnej cenie.

Link:

GATEWAY 22" HD 2201 GLARE, HDMI, DVI !SALON! (547094176) - Aukcje internetowe Allegro

I mam jeszcze jedno pytanie. Jak to będzie z obrazem gier na takich monitorach ? Zapewne obraz będzie o wiele lepszy niż na monitorze LG Flatron 17", jednak czy nie będzie jakiś problemów z grafiką w grach z Xboxa 360?

Jestem totalnym laikiem w tych sprawach, więc proszę o wyrozumiałość :D

Pozdrawiam :DD

Po prostu mam problem z wyborem odpowiedniego monitora. Nie znam się na tym, może ktoś z userów, będzie mógł mi doradzić lepiej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Czytając opinie na wielu forach odnośnie firmy Gateway w Polsce można wywnioskować, że większość sprzedawanych monitorów to poserwisówki. Jednym trafiały się super sztuki drugim nie do końca (porysowane itp). Można zaryzykować i kupić chociaż ja wolał bym coś od LG/Samsunga.
    Moje propozycje:
    1. SAMSUNG 2233BW 20000:1 DVI NOWY OD TERRACOM FV Wwa (552089621) - Aukcje internetowe Allegro

2. PROMOCJA LG Flatron W2252TG-PF 2ms 10000:1 FV Wwa (548090307) - Aukcje internetowe Allegro bardzo fajny monitorek

3. NOWOŚĆ MONITOR LCD SAMSUNG 22'' T220 SUPER CENA (546285353) - Aukcje internetowe Allegro ewentualnie - ale to powystatowy tylko 6 miesiecy gwarancji....

Problemów z grafiką nie będzie.

4. Pirat Barnaba

Pirat Barnaba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kłodzko - Dolnośląskie
    Dzięki. Najbardziej podoba mi się pierwsza pozycja - Samsung 2233BW. Bardzo fajny monitor. Cena też nie jest duża. Z tego co widzę nie ma wejścia na kabel HDMI. Gdy w TV/monitorze jest takie wejście, to gdy podłączymy pod niego kabel HDMI różnica obrazu będzie znacząca?

5. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Samsung faktycznie nie ma wejścia HDMI lecz ma wejście DVI - jest to praktycznie to samo co HDMI tylko inne wtyczki jakość obrazu identyczna. Jedyny minus to taki, że przez HDMI idzie dźwięk, przez DVI nie.
    Czyli: komputer podłączasz zwykłym D-SUB, a konsolę DVI. Wszystko pięknie i ładnie.

Pamiętaj, że musisz kupić przejściówkę HDMI -> DVI

Wczytywanie...

Poleć forum