1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy możliwe czity w Fifa na live???

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Jacekxbox360, Wrzesień 6, 2010.

1. Jacekxbox360

Jacekxbox360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam wszystkich i przepraszam za być może głupie pytanie w temacie.
    Mam ostatnio problem z wygrywaniem meczy przez Live w Fifa09 ,przeciwnicy szybko biegają i kryją moich do takiego stopnia ,że mam nawet problem dobiec do ich pola karnego ,a kiedy strzelam to albo słupek ,albo w bramkarza ,o lobach nie wspomne ,bo nic nie wychodzi.
    Zmieniałem już rozdzielczości ekranu zmieniałem MTU routera,pingi też dobre,wyłączałem też głos komentatora i nic to nie daje .
    Chciałem jeszczę dodać ,że nie jestem nowicjuszem w FIFA ,fakt ,że miałem jakieś 4 m-c przerwy w fifa 09 ,ale gram już od miesiąca i najczęściej w D..... kiedyś na odwrót.
    Zastanawiam się już nawet czy nie lepiej będzie wybrać PES11 ,a Fifa 09 poleci chyba przez okno.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    w FIFIE 09 są blędy z taktyką. Wystarczy troche pokombinować i przeciwnik gra jak maszyna

Wczytywanie...

Poleć forum