1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy możliwe czity w Fifa na live???

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Jacekxbox360, Wrzesień 6, 2010.

1. Jacekxbox360

Jacekxbox360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam wszystkich i przepraszam za być może głupie pytanie w temacie.
    Mam ostatnio problem z wygrywaniem meczy przez Live w Fifa09 ,przeciwnicy szybko biegają i kryją moich do takiego stopnia ,że mam nawet problem dobiec do ich pola karnego ,a kiedy strzelam to albo słupek ,albo w bramkarza ,o lobach nie wspomne ,bo nic nie wychodzi.
    Zmieniałem już rozdzielczości ekranu zmieniałem MTU routera,pingi też dobre,wyłączałem też głos komentatora i nic to nie daje .
    Chciałem jeszczę dodać ,że nie jestem nowicjuszem w FIFA ,fakt ,że miałem jakieś 4 m-c przerwy w fifa 09 ,ale gram już od miesiąca i najczęściej w D..... kiedyś na odwrót.
    Zastanawiam się już nawet czy nie lepiej będzie wybrać PES11 ,a Fifa 09 poleci chyba przez okno.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    w FIFIE 09 są blędy z taktyką. Wystarczy troche pokombinować i przeciwnik gra jak maszyna

Wczytywanie...

Poleć forum