1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy możliwy jest JTAG w konsoli mlodszej niz 18 czerwca 2009

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez spide, Maj 4, 2011.

1. spide

spide Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich, chcę kupić xboxa z przeróbką jtag i znalazłem jeden ciekawy który ma niby 2 miesiące i sprzedawca twierdzi ze jest jtag, można grac z dysku, z pendrive itp. ale kiedyś czytałem zeby zrobić w xboxie jtaga xbox musi być wyprodukowany przed 18 czerwca 2009, czy możliwe jest aby 2-miesieczny xbox mial zrobionego jtaga? Xbox ma dashboard 12611 czy taki jest dobry do jtaga?

prosze o jak najszybsza odpowiedz, z góry dziękuję i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Dokładnie tak jak mówisz +- konsola musi być wyprodukowana przed połową czerwca 2009r i dash nie może być większy niż 7371.
    Zapytaj czy musi mieć płytę w napędzie by zagrać. Jest to jakiś poważny sprzedawca , czy z 10 komentarzami?
    Data produkcji , a używana 2 miesiące to dwie różne rzeczy, sam właśnie dziś (z godzine temu) również KUPIŁEM (jeszcze to do mnie nie dochodzi!!!!) NÓWKE SZTUKE z JTAG , a data produkcji to wrzesień 2008. A to , że teraz również ma dasha 12611 to co innego. By zrobić JTAG , dash MUSI być nie więcej niż 7371.

4. spide

spide Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pisał że nie musi mieć płyty do grania. Data produkcji też może być sprzed dwóch lat bo nie ma HDMI a wszystkie nowsze mają. Czy na dashu 12611 moze byc jtag? Bo z tego co on pisze wynika ze tak.

5. Gerrard845

Gerrard845 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    na tym dashu nie mozna miec JTAGa tak na "świeżo" , ale jezeli aktualizował no to jest prawdopodobne.

6. Neski

Neski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupsk
    Na tym dashu można mieć jtag - tzn JTAG może mieć tą wersję, ale nie można zrobić JTAGA na tej wersji :) napisałem zrozumiale?
    jeżeli jest JTAG bez HDMI to najprawdopodobniej model niżej niż FALCON

7. michu

michu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    JTAG, konkretniej Freeboot emuluje dashboard'a więc możliwe jest aby JTAG miał dasha 12611 lub nowszego 12625.

8. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    1. Wszystko zależy od tego jaka jest data produkcji konsoli. MUSIBYĆ przed 18 czerwca 2009 :) i "oryginalny dash" najwyżej 7371. Mając ten dash pobiera się nand i używa specjalnego exploita CB :) - czemu nie można na wyższym ? Bo CB Exploit na wyższym dashu jest załatany :).
    2. Mając nand z dashem 7371 tworzymy obraz "Rebootera" czyli dasha, który jest całkowicie odblokowany :) przykład Freeboot 0.20 - odblokowany dash 12625.

9. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Tak czy siak sprzedawca to oszust bo konsola nie może mieć dwa miesiące. A Jtaga i taki dash może mieć:D Jak mozesz to wrzuc linka bo kupowalem cos nie cos na allegro i moze wiecej bede Ci mogl poweidziec. Uwaząj bo allegro to wylęgarnia oszustów czekająca na "jelenia"- zwłaszcza dział z konsolami

10. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    dlaczego konsola nie moze miec 2 miechy ?

ja zakupiłem rok temu w sierpniu jaspera512 wyprodukowaną w kwietniu 2009 :)

11. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    A dlatego że z półek sklepowych zniknęły już te wersje konsol. Co najwtżej refutbished,
    Chyba że ktoś magazynował konsolę ale w takie rzeczy nie chce mi się wierzyć.

Wczytywanie...

Poleć forum