Czy możliwy jest JTAG w konsoli mlodszej niz 18 czerwca 2009

spide

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich, chcę kupić xboxa z przeróbką jtag i znalazłem jeden ciekawy który ma niby 2 miesiące i sprzedawca twierdzi ze jest jtag, można grac z dysku, z pendrive itp. ale kiedyś czytałem zeby zrobić w xboxie jtaga xbox musi być wyprodukowany przed 18 czerwca 2009, czy możliwe jest aby 2-miesieczny xbox mial zrobionego jtaga? Xbox ma dashboard 12611 czy taki jest dobry do jtaga?

prosze o jak najszybsza odpowiedz, z góry dziękuję i pozdrawiam.
 

Daniel1979

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie tak jak mówisz +- konsola musi być wyprodukowana przed połową czerwca 2009r i dash nie może być większy niż 7371.
Zapytaj czy musi mieć płytę w napędzie by zagrać. Jest to jakiś poważny sprzedawca , czy z 10 komentarzami?
Data produkcji , a używana 2 miesiące to dwie różne rzeczy, sam właśnie dziś (z godzine temu) również KUPIŁEM (jeszcze to do mnie nie dochodzi!!!!) NÓWKE SZTUKE z JTAG , a data produkcji to wrzesień 2008. A to , że teraz również ma dasha 12611 to co innego. By zrobić JTAG , dash MUSI być nie więcej niż 7371.
 

spide

Świeżak
Świeżak
Pisał że nie musi mieć płyty do grania. Data produkcji też może być sprzed dwóch lat bo nie ma HDMI a wszystkie nowsze mają. Czy na dashu 12611 moze byc jtag? Bo z tego co on pisze wynika ze tak.
 

Gerrard845

Użytkownik
Użytkownik
na tym dashu nie mozna miec JTAGa tak na "świeżo" , ale jezeli aktualizował no to jest prawdopodobne.
 

Neski

Użytkownik
Użytkownik
Na tym dashu można mieć jtag - tzn JTAG może mieć tą wersję, ale nie można zrobić JTAGA na tej wersji :) napisałem zrozumiale?
jeżeli jest JTAG bez HDMI to najprawdopodobniej model niżej niż FALCON
 

michu

Użytkownik
Użytkownik
JTAG, konkretniej Freeboot emuluje dashboard'a więc możliwe jest aby JTAG miał dasha 12611 lub nowszego 12625.
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
Witam wszystkich, chcę kupić xboxa z przeróbką jtag i znalazłem jeden ciekawy który ma niby 2 miesiące i sprzedawca twierdzi ze jest jtag, można grac z dysku, z pendrive itp. ale kiedyś czytałem zeby zrobić w xboxie jtaga xbox musi być wyprodukowany przed 18 czerwca 2009, czy możliwe jest aby 2-miesieczny xbox mial zrobionego jtaga? Xbox ma dashboard 12611 czy taki jest dobry do jtaga?

prosze o jak najszybsza odpowiedz, z góry dziękuję i pozdrawiam.
1. Wszystko zależy od tego jaka jest data produkcji konsoli. MUSIBYĆ przed 18 czerwca 2009 :) i "oryginalny dash" najwyżej 7371. Mając ten dash pobiera się nand i używa specjalnego exploita CB :) - czemu nie można na wyższym ? Bo CB Exploit na wyższym dashu jest załatany :).
2. Mając nand z dashem 7371 tworzymy obraz "Rebootera" czyli dasha, który jest całkowicie odblokowany :) przykład Freeboot 0.20 - odblokowany dash 12625.
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Tak czy siak sprzedawca to oszust bo konsola nie może mieć dwa miesiące. A Jtaga i taki dash może mieć:D Jak mozesz to wrzuc linka bo kupowalem cos nie cos na allegro i moze wiecej bede Ci mogl poweidziec. Uwaząj bo allegro to wylęgarnia oszustów czekająca na "jelenia"- zwłaszcza dział z konsolami
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
dlaczego konsola nie moze miec 2 miechy ?

ja zakupiłem rok temu w sierpniu jaspera512 wyprodukowaną w kwietniu 2009 :)
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
dlaczego konsola nie moze miec 2 miechy ?

ja zakupiłem rok temu w sierpniu jaspera512 wyprodukowaną w kwietniu 2009 :)
A dlatego że z półek sklepowych zniknęły już te wersje konsol. Co najwtżej refutbished,
Chyba że ktoś magazynował konsolę ale w takie rzeczy nie chce mi się wierzyć.
 

Do góry Bottom