1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy można dorzucić stary sprzęt do nowej konsoli?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wymian, Lipiec 20, 2012.

1. wymian

wymian Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Niestety moja konsola chyba wyzionęła ducha (E-74), więc zastanawiam się nad kupnem nowego x'a. szkoda by było pogrzebać resztę sprzętu razem ze staruszkiem. I tu moje pytanie - Czy da się dokleić stary dysk i napęd do nowego x'a slim? Napęd mam dosyć zdrowy, a poza tym mam już sprzęt do flashowania mojego napędu. Jeśli nie to czy wszystkie nowe x'y slim da sie przerobić czy też trzeba celować w jakąś konkretną datę?

Wczytywanie...

Poleć forum