1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy można dostać bana za wersje elektroniczne gier od resellerów np. z allegro?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez eloski3399, Luty 17, 2015.

1. eloski3399

eloski3399 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak w temacie. Dzisiaj pierwszy raz skusiłem się na zakup gry w wersji elektronicznej od resellera z Allegro. Ogólnie mój X360 jest nieprzerabiany, gram wyłącznie na oryginałach z płyt, jestem cały czas podłączony do XBL. Chodzi mi konkretnie o coś takiego -> http://allegro.pl/forza-horizon-xbox-360-polski-dubbing-pl-i5088961011.html - dziś zakupiłem tę wersję, pobiera się ją do siebie na dysk po zalogowaniu się na profil, który reseller udostępnia. Potem usunąłem profil XBL resellera i grałem sobie spokojnie w Forzę będąc podłączonym do XBL ze swojego konta. Można za to dostać bana? I to jest w ogóle zgodne z tym całym regulaminem Xboksa? Jeśli odpowiedź jest banalna to sorry, nigdy się nie interesowałem tym tematem. Pozdrawiam : )

Edit: a tak dodatkowo spytam - ta gra będzie już zawsze przypisana do mojego konta XBL? W sensie to działa tak, jak appki kupione na sklepie Play? Gdybym np. wymienił konsolę na innego X360 i zalogował się na moje stare konto XBL, to Forza tam będzie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. JeDaj

JeDaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Temat rzeka. Jedni złapali bany, inni grają tylko w takie gry i dalej mają się dobrze. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi.

Co do drugiego pytania: gra którą ściągnąłeś nie jest przypisana do Twojego konta. Nigdy nie będzie (chyba że ją sam kupisz w sklepie xbox). Jeśli zmienisz konsolę, ba, wymienisz dysk w konsoli na inny, albo skasujesz grę z dysku przez przypadek, to niestety, już jej nie odzyskasz. To największy minus i nikt Cię o tym nie poinformuje na aukcji. Reseller za 3 miesiące (co taki czas można przenosić licencję), sprzeda to konto kolejnej osobie. Po kolejnych 3 miesiącach, kolejnej. Itd.

4. tookiest

tookiest Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Osobiście nie znam nikogo kto by za to dostał bana

5. fanhorizon

fanhorizon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Można za to dostać bana?
    I to jest w ogóle zgodne z tym całym regulaminem Xboksa?

1. Tak
    2. NIE

6. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    477
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    A ja mam dystans do tego , nie kupowałem nie kupuje i nie będę kupował kont :p , ciul wie skąd pochodzą ;]

WRUB5ON lubi to.
  7. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja też nie kupuję kont, płyty wcale nie są takie drogie patrząc po używkach chociażby. Lepiej mieć spokojną głowę niż płakać, że się wyrwie bana (niekoniecznie, no ale).

Wczytywanie...

Poleć forum