1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy można grać na przerobionej konsoli z dysku twardego?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez taniak, Styczeń 10, 2012.

1. taniak

taniak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam wszystkich

Jestem zainteresowany kupnem konsoli z tej aukcji (przeróbka lt 2.0):
    XBOX 360 SLIM 250GB IDEALNA DO LT+ 3.0 GRATIS (2037494857) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Co o niej myślicie?
    I jeszcze parę innych pytań:
    - mój znajomy ma przerobioną konsole i pełno gier na płytach, czy ja mogę te jego gry zgrać na dysk tej konsoli i grać z dysku twardego? Zastanawiam się czy jest sens kupować tak duży twardy dysk? Bo jeśli jest to nie możliwe to na same save'y wystarczy 4GB,
    - czy na tej konsoli będę mógł oglądać filmy i czy trzeba instalować dodatkowo jakieś kodeki? Jeśli tak to czy można to zrobić z pendrive bo czytałem że przerobionej konsoli nie podłączamy do sieci ;)
    - i ostatnie pytanie czy na przerobionej konsoli można grać w oryginalne gry

Wielkie dzięki za odpowiedzi.
    Pzdr

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Można grać w oryginały. Do oglądania filmów potrzebne sa kodeki, które można ściągnąć tylko z live. Można instalować gry na dysk, ale żeby wgrać na dysk najnowsze gry z zabezpieczeniami xgd3 trzeba ja nagrać na lite on ihas
    Edit: póki co lt3 jest bezpieczny i można wchodzić na live

Pomogłem? Kliknij "Przydatne" ;-)
    Sent from my HTC Desire using Tapatalk.

4. bartas432

bartas432 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wronki
  5. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Możesz bardziej wyjaśnić?
    Pamiętaj że musisz mieć płytę żeby grać nawet z dysku twardego. Można bez jeśli ma się jtag lub rgh ale zapomnij:p wtedy xbox służy jako podstawka pod kwiatki z możliwością grania w gry
    . a po drugie to to jest dość drogie

Pomogłem? Kliknij "Przydatne" ;-)
    Sent from my HTC Desire using Tapatalk.

6. bronyraurr

bronyraurr Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zielona Góra
    Co do wrzucania gier na dysk, możesz grę skopiować na dysk dla zmniejszenia zużycia napędu (podobno zużywają się*szybciej na przerobionych konsolach), ale żeby uruchomić grę będziesz musiał mieć płytkę w napędzie :) Po prostu później będzie hasać*z dysku.

Wczytywanie...

Poleć forum