1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy można kupić dysk do xbox one

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez billyj, Wrzesień 28, 2014.

1. billyj

billyj Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam.
    Mam pytanie czy jest możliwość kupienia dysku wewnętrznego do xboxa one,bo mam możliwość kupna konsoli ale bez dysku. Ale nie mogę nigdzie znaleźć dysku do takiej konsoli. A z tego co wiem architektura konsoli jest tak skonstruowana ,że innego dysku oprócz tego dedykowanego nie przyjmie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. piccolo

piccolo Banned

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Obecny soft z One obsługuje dyski na usb ale nie pamietam do ilu gb.

4. billyj

billyj Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kolego.Trochę ,źle mnie zrozumiałeś. Nie interesuję mnie możliwość podłączenia zewnętrznego dysku. Tylko wewnętrznego bo bez niego konsola nie będzie działać.
    Ale już znalazłem odpowiedzieć na swoje pytanie i jak ktoś będzie miał podobny problem to zapraszam do tego tutorialu :)
    https://www.ifixit.com/Answers/View/187036/Which+internal+HDD:s+is+compatible

Wczytywanie...

Poleć forum