1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy można nagrać grę Arcade na płytę?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Szakal123, Luty 8, 2012.

1. Szakal123

Szakal123 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam .
    22 lutego jest premiera Alan Wake 2, ale Arcade... Czytałem, że żeby zagrać w grę Arcade trzeba ją ściągnąć z XBL i zainstalować na dysku.
    Ja nie mam HDD i chcę pobrać tą grę z internetu...
    Czy jest możliwość nagrania tej gry na płytę ? Gry Arcade mają zazwyczaj po 1-2GB, więc szkoda mi płyty DVD+R DL na 1GB... Więc chodzi mi o nagranie tej gry na jakąś inną płytę nie dwuwarstwową?
    Czy bez dysku się nie obejdzie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    "szkoda mi płyty DVD+R DL na 1GB"

Apogeum paserstwa osiągnięte, żal ci płyty za 4zł co i tak jest tańsze od kupna dysku i ORYGINALNEJ gry. Wstydź się. Nie dość że kradniesz to jeszcze skąpisz kase na własne piractwo.

Dział Gry to nie dział o piratach. Kosz.

Wczytywanie...

Poleć forum