1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy można podłączyć Joystik do X360?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Belic, Marzec 29, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Belic

Belic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    lubelskie
    Witam.Mam pytanko kiedyś kupiłem sobie Joystick Thrustmaster Top Gun Afterburner II. I mam pytanko mam zamiar kupić sobię grę IŁ-2 na X360 czy będę mógł podłączyć ten właśnie joystik do mojej konsoli i grać? Co prawda czytałem i widziałem na necie specjalne SUPERPRZELOTKI które umożliwiają podłączenie MYSZY I KLAWIATURY do X360 ale NIE JEST TAM WSPOMNIANE O KIEROWNICACH I JOYSTIKACH.Może akurat uda mi się podłączyć dodam że joystik ma wyjście USB w konsoli też jest usb.CZEKAM NA OPODWIEDŹ I POZDRAWIAM :)

PS:proszę o odpowiedź kogoś kto jest jej na 100% pewny :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    nie

Wczytywanie...
Status Tematu: