1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy można przeprowadzić aktualizację offline?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Vaigoo, Grudzień 3, 2008.

1. Vaigoo

Vaigoo V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    Witam
    Mam pytanie dotyczace przerobienia mojej konsolki, przeszukalem forum ale jednoznacznej odpowiedzi nie znalazlem wiec do rzeczy:

Głownie chodzi mi o to ze co poniektóre nowe gierki na X'a potrzebuja jakis Updatów tzn. kupilem z konsola gre pt: Saint Row 2 i jak ja wlaczylem wyskoczyl mi napis zebym sie polaczyl z XBL w celu sciagniecia czegos tam.... Chcac przerobic konsole i uniknac "bana" czytalem zeby sie starac ograniczac polaczenia z XBL, i tu teraz pytanie: co jak przerobie konsole i wyjdzie jakis update?? jak taka aktualizacje przeprowadzic bez ryzyka "bana"?? Da sie to zrobic offline?? Jak tak to jak?? :confused:

Z góry przepraszam za moje wodolejstwo ale nie wiedzialem jak to napisac :DD

Pozdrawiam
    Vaigoo

@Down
    Wszystko ok ale jak jakas giera nie bedzie chciala mi wejsc bo nie mam jakiejs tam aktualizacji?? :confused:

2. Lotnik421 Xbox One

3. bag_gio

bag_gio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mozesz poprostu nieaktualizowac

4. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Większość (jak nie 100%) gier ma aktualizacje potrzebne do ich odtworzenia nagrane na płycie. A te aktualizację o których piszesz ,są potrzebne do grania online ,więc jak nie grasz online to nie musisz ich robić

5. Vaigoo

Vaigoo V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    Dzieki za odpowiedz ;D
    Prosze o zamkniecie

Pozdrawiam
    Vaigoo