1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy można sczytać klucz z liteon nie ingerując w napęd?

Temat na forum 'LT' rozpoczęty przez enigmatyczny, Październik 8, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. enigmatyczny

enigmatyczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dokładnie jak w temacie.
    Posiadam xboxa, napęd to LiteOn 74850C, przerobiony był bardzo dawno temu (nie pamiętam nawet jaka wersja ixtreme). Niestety nie posiadam żadnego pliku z kluczem do niego. Chciałem teraz zaktualizować ixtreme do nowszej w wersji jednakże w każdym z poradników potrzebne są probe'y do sczytania klucza.
    Czy jest jakaś możliwość by sczytać klucz z ww. napędu jedynie programowo? (podłączając po prostu do kompa, bez cięcia ścieżek, bez używania igieł, etc. tak jak np. w benq ;)).

Bądźcie wyrozumiali :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Vardas

Vardas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wałbrzych
    Również dołączę się do pytania.
    Próbowałem triku z otwieraną klapką do połowy, napęd wykrywało ale klucz poprzez dummy Ixtreme nie chciało odczytać.
    Słyszałem, że w tym modelu 74850C ten sposób nie działa, czy to prawda?
    Mam prawdopodobnie Ixtreme 1.61 (na pewno nie LT+)

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
  5. kasper17

kasper17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie jest to nie mozliwe, nie kombinujcie za duzo z tym napedem bo zrobicie sobie bricka napedu a bez klucza , to bedziecie mieli wspanialy odtwarzac muzyczny z waszej konsoli

6. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Odpowiadajać na temat:
    ixtreme 1.5-1.61 - "dummy from ixtreme" (tacka)
    stock 83850 - LO83info
    Reszta - PMT

7. reaperrr

reaperrr Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Witam. Miałem iXtreme 1.5 dopóki nie wgralem aktualki, która mi ją usunęła. Posiadam liteonka 74850c i zastanawiam się czy jest jeszcze szansa wyciągnięcie klucza z napędu poprzez manewr z wysuniętą tacka, bez innych narzędzi. Bo chciałbym spróbować, ale jeśli z góry jestem na przegranej pozycji to oczywiście nie będę nawet się przymierzał: ) A więc istnieje jakaś szansa? : ) dasha mam teraz bodajże 13146, jeśli to ma jakieś znaczenie.

8. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nie

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum