1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Czy mozna zgrac demo z jednego X-a do drugiego??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Scudetto, Sierpień 13, 2010.

1. Scudetto

Scudetto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jak w temacie czy mozna zrobic cos takiego ze jak moj kumpel sciagnie sobie Demo Mafii 2 to pozniej moze je jakos zgrac na pendrive czy cos:D i przyniesc do Mnie i bedzie dzialac:D??

2. Lotnik421 Xbox One

3. doni

doni Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lelów
    tzn. jeśli on będzie mieć go na dysku i przyniesie dysk do ciebie to tak , będzie działać, ale zgrać ci on tego nie zgra, bo to demko będzie u niego na dysku zainstalowane już, więc nijak ci on tego na pendrive'a nie zgra ;]

4. banan1996

banan1996 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    doni, nie znasz się to się nie wypowiadaj.
    Tak może tylko jako miejsce ściągania musi dać pendrive czyli wypiąć dysk i tylko pendrive zostawić nie wiem ile waży demo, bo nie sprawdzałem, a teraz mam ps3 podpięte. Potem ci przynosi pendrive do ciebie i wchodzisz w ustawienia i przenosisz demo z pendrive'a na dysk.

5. doni

doni Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lelów
    czyli gościu będzie musiał pobrać to demko 2 razy, o tym wcześniej pisałem :/ bo jemu chodzi o to żeby oboje mieli demo, a nie tylko on,

6. banan1996

banan1996 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    omg. To może skopiować ten folder i wkleić.

7. bojer

bojer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeśli twórcy dema nie nałożyli ograniczeń, to bez problemu można SKOPIOWAĆ to demo z jednego nośnika na drugi. Nie ma potrzeby dwa razy ściągać.
    Tak więc odpowiedź brzmi "tak".

Oczywiście przy założeniach, że oboje macie najnowszy dashboard, lub macie kartę pamięci, która pomieści demo, no i demo nie jest zablokowane na kopiowanie (można wtedy tylko przenieść)

Wczytywanie...

Poleć forum